davutoğlu'ndan thk mesajı

DAVUTOĞLU'NDAN THK MESAJI

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türk Hava Kurumu’nun kuruluş yıldönümü vesilesiyle yayınladığı mesajda, 'Gazi Mustafa Kemal’in direktifleriyle kurulan Türk Hava Kurumu, kuruluş vizyonunu her zaman genişleterek bugün sivil, askeri, sportif, turistik havacılığın gelişimine büyük katkılar...

Tarih : 16 Şubat 2015, 17:39
Puan Ver : Davutoğlu'ndan Thk Mesajı(7/10)3


Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türk Hava Kurumu'nun kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yayınladığı mesajda, 'Gazi Mustafa Kemal'in direktifleriyle kurulan Türk Hava Kurumu, kuruluş vizyonunu her zaman genişleterek bugün sivil, askeri, sportif, turistik havacılığın gelişimine büyük katkılar sağlayan köklü kuruluşlarımızdan biridir' dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türk Hava Kurumu'nun kuruluş yıldönümü vesilesiyle yayınladığı mesajda, 'Gazi Mustafa Kemal'in direktifleriyle kurulan Türk Hava Kurumu, kuruluş vizyonunu her zaman genişleterek bugün sivil, askeri, sportif, turistik havacılığın gelişimine büyük katkılar sağlayan köklü kuruluşlarımızdan biridir. Artan bir ivme ile havacılığın gelişimine katkılarını sürdüren bu öncü kurumumuz inanıyorum ki 2011'de kurulan Türk Hava Kurumu Üniversitesi ile birlikte ülkemizi havacılık ve uzay bilimleri alanında uluslararası düzeyde daima ileriye taşıyacaktır. Uçan bir Türk gençliği yaratmak amacını güden Türk Hava Kurumu'nun kuruluş yıldönümünü bu düşüncelerle kutluyor, güzide kurumumuzun 90. yılına ulaşma gururunu değerli tüm mensuplarıyla paylaşıyorum' ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Davutoğlu  Ndan  Thk  Mesajı  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER