Denizlispor'da  Bizati istifasını verdi

DENİZLİSPOR'DA BİZATİ İSTİFASINI VERDİ

Denizlispor’da ilk yarının bitiminin ardından Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler’le bir görüşme yaptı.

Tarih : 12 Ocak 2015, 11:39
Puan Ver : Denizlispor'da Bizati İstifasını Verdi(7/10)3


Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler'le bu sabah yaptığı görüşmede, yönetimin ve Denizlispor'un önünü açmak için görevi bırakmaya hazır olduğunu söyledi.

Denizlispor'da ilk yarının bitiminin ardından Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler'le bir görüşme yaptı. 6 hocanın 3 aylık toplam alacağı olan 130 bin TL'nin peşin olarak ödenmesi halinde, herhangi bir tazminat veya geleceğe yönelik alacaklarını istemeyeceklerini söyleyen Bizati, kendisinin Denizlispor'un menfaatini düşündüğünü söyledi.

Denizlispor'un önünü açmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını belirten Bizati, “Sabah Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler ile yaptığımız görüşmede görevi bırakmaya hazır olduğumuzu ilettim. Sadece bugüne kadar alacağımız olan 130 bin TL'nin ödenmesini istedim. Ne tazminat, ne de bundan sonra alacaklarımızı istiyoruz. Ben Denizliliyim. Denizlispor'a maddi manevi zarar verecek hiçbir girişim içinde olmam. Mehmet Ekizler durumu yönetime götürecek ve bir karar verilecek” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Denizlispor  Da    Bizati  İstifasını  Verdi  Denizli  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER