Denizlispor'un hocası belli oldu

DENİZLİSPOR'UN HOCASI BELLİ OLDU

Denizlispor yeni teknik direktörünü belirledi. Özcan Bizati’nin istifasının ardından çalışmalara başlayan Denizlispor yönetimi, ilk olarak eski teknik direktörlerinden Engin İpekoğlu ile görüşme yaptı.

Tarih : 14 Ocak 2015, 13:45
Puan Ver : Denizlispor'un Hocası Belli Oldu(8/10)4


PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'da Özcan Bizati'nin istifasının ardından göreve sezon sonuna kadar Engin İpekoğlu'nun getirildiği açıklandı.

Denizlispor yeni teknik direktörünü belirledi. Özcan Bizati'nin istifasının ardından çalışmalara başlayan Denizlispor yönetimi, ilk olarak eski teknik direktörlerinden Engin İpekoğlu ile görüşme yaptı. İpekoğlu ile yıl sonuna kadar anlaşan yeşil-siyahlı yönetim teknik direktör sorununu çözmüş oldu.

Engin İpekoğlu'nun Denizlispor'u yakından tanıdığını belirten Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, 'Transfer komitemizin çalışmaları sonucunda teknik direktörlük görevine daha önce de teknik direktörlüğümüzü üstlenen Engin İpekoğlu ve ekibi ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varıldı. Yeni teknik direktörümüz Engin İpekoğlu ve ekibine üstlenmiş olduğu bu zor görevin camiamıza ve kendilerine hayırlı olmasını dilerim. İnşallah ikinci yarı daha iyi bir Denizlispor izleyeceğiz' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Denizlispor  Un  Hocası  Belli  Oldu  Denizli  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER