Derbide bilet krizi tatlıya bağlandı

DERBİDE BİLET KRİZİ TATLIYA BAĞLANDI

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Altay ve Göztepe’nin karşılaşacağı İzmir derbisi öncesi, siyah-beyazlı yönetimin Göztepeli taraftarlar için ayrılan biletleri 50 TL’den satışa sunulacağını açıklaması büyük tepkiyle karşılaşmıştı.

Tarih : 17 Şubat 2015, 16:21
Puan Ver : Derbide Bilet Krizi Tatlıya Bağlandı(9/10)5


Altay - Göztepe derbisi öncesi bilet fiyatlarının yüksek tutulması sebebiyle patlak veren kriz, yapılan görüşmeler sonucu tatlıya bağlandı. 50 TL olarak açıklanan bilet fiyatları 20 TL'ye indirildi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Altay ve Göztepe'nin karşılaşacağı İzmir derbisi öncesi, siyah-beyazlı yönetimin Göztepeli taraftarlar için ayrılan biletleri 50 TL'den satışa sunulacağını açıklaması büyük tepkiyle karşılaşmıştı. Yarın İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak Altay - Göztepe derbisi öncesi, Alsancak Stadı'ndaki kulüp binasında Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, 2. Başkan Fatih Dalan ve CEO Barış Güçlü'yü ağırlayan Altay Başkanı Aslan Savaşan, Profesyonel Şube Sorumlusu Umut Köroğlu ve Dış İlişkiler Sorumlusu Turan Güven, bir toplantı gerçekleştirdi.

İlk etapta 50 TL olarak açıklanan bilet fiyatlarını Göztepe'nin tepkisi üzerine 20 TL'ye düşürdüklerini ifade eden Altay Başkanı Aslan Savaşan, Altaylı taraftarların yaptığı açıklamalar sonrası hata yaparak bilet fiyatlarını bu şekilde belirlediklerini itiraf ederken, Göztepeli yöneticiler de Başkan Savaşan'ı anlayışla karşıladı. Ardından yöneticiler birbirlerine flama ve kaşkol hediye etti.

Göztepeli taraftarlar, 20 TL'den satılacak olan Altay - Göztepe maçının biletlerini, kulüp binası altında bulunan Göz Göz mağazasından ve Bornova Meydan'da yer alacak olan Göz Göz karavanından alabilecek. Bugün 17.30-22.00 saatleri arasında satışı yapılacak olan karşılaşmanın biletleri, mücadelenin yapılacağı 18 Şubat Çarşamba günü saat 16.00'ya kadar devam edecek.

(İHA)

 


Etiketler: Derbide  Bilet  Krizi  Tatlıya  Bağlandı  İzmir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER