dernekteki arama 28 saat sürdü

DERNEKTEKİ ARAMA 28 SAAT SÜRDÜ

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, dün saat 09.00 sularında İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan ÇAGİAD hizmet binasına operasyon yaptı.

Tarih : 29 Nisan 2015, 14:09
Puan Ver : Dernekteki Arama 28 Saat Sürdü(5/10)1


Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ÇAGİAD) hizmet binasında dün sabah 09.00'da başlayan aramalar bugün öğle saatlerinde tamamlandı. Dernekteki bilgisayar, bazı elektronik cihaz ve dokümanlara el konuldu.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, dün saat 09.00 sularında İsmetpaşa Mahallesi'nde bulunan ÇAGİAD hizmet binasına operasyon yaptı. Yaklaşık 15 kişilik polis ekibinin görev aldığı operasyonda, dernekte bulunan bilgisayar, laptop, bazı elektronik cihaz ve dokümanlar incelendi. Bina girişinde bekleyen iki sivil polis, içeri giriş ve çıkışlara izin vermedi. Binada arama ve incelemeler 28 saat sonra bugün saat 13.00'de tamamlandı. Polis, bilgisayar, bazı belge ve dokümanları alarak binadan ayrıldı. El konulan belgelerin savcılığa teslim edileceği öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: Dernekteki  Arama  28  Saat  Sürdü  Çanakkale  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER