dolgu ile yüzünüzde ki güzelliği fark edeceksiniz

DOLGU İLE YÜZÜNÜZDE Kİ GÜZELLİĞİ FARK EDECEKSİNİZ

Günümüzde estetik çalışmalar oldukça büyük ilgi görmekte ve pek çok birey tarafından talep edilmektedir.

Tarih : 11 Mart 2015, 17:26
Puan Ver : Dolgu İle Yüzünüzde Ki Güzelliği Fark Edeceksiniz(9.6/10)15


Günümüzde estetik çalışmalar oldukça büyük ilgi görmekte ve pek çok birey tarafından talep edilmektedir. Medikal Estetikte çağ atlatan dolgu, yüzünüzdeki tüm kırışıklık ve morluklara en kısa sürede yanıt vermektedir. Buna göre genetik bozukluklardan kazalara, fiziki hatlarının beğenilmemesinden, daha dikkat çekici görünmek adına bu tür yollara oldukça fazla başvurulduğunu söyleyebiliriz. Alın, elmacık kemikleri, dudak, dudak üzeri sigara içici çizgileri, dudak altı, mimik çizgileri gibi her bir konuda medikal estetik çalışmalardan destek alınmaktadır...

Emzirme dönemi bitmiş, hamile olmayan tüm bayanlara yüz dolgusu güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Yüzdeki çukurluk ve kırışıklıklardan kurtulmak adına bu tür çalışmalar hem cildin ön plana çıkmasını hem de bireylerin daha genç görünmesini sağlamaktadır. Geçici ve kalıcı dolgu olmak üzere iki tip tedavi yöntemi bulunmakta ve kişilerin isteğine göre hareket edilmektedir. İnce dudak çevresine sahip olan bayanlarının dudak çevresi kalınlaştırılarak daha büyük dudaklara sahip olmalarına yardımcı olunmaktadır. Sıkı ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyen kişiler için Dudak Dolgusu yapılmakta ve kişilerin dudağı daha dikkat çekici bir büyüklüğe sahip olmaktadır. Hizmetler arasında dudak, yüz, burun, yanak, meme, bacak gibi pek çok dolgu çalışmaları yer almaktadır. Buna göre ister dudaklardaki görünümden, isterlerse memelerde ki küçüklük şikâyetlerinden dolayı dolgu tedavisi yöntemine başvurabilirler. Zamanla meydana gelen kırışıklık ve istenmeyen tüm kötü görünümlerden güvenilir ve sağlıklı bir şekilde kurtulmanız adına en doğru yöntemlerden birisi de dolgudur. Bazı kısımları biçimlendirerek, eski haline getirmek adına artık bu tür hizmetlere fazlası ile eğilim gösterilmektedir.

Sivilce izleri, alın bölgesinde ki çizgiler, cilt lekeleri gibi pek çok sorunlarda Yüz Dolgusu Ankara hizmetleri açığa çıkmaktadır. Bunun yanı sıra burunlarda ki şekil bozuklukları da düzeltmek adına Burun Dolgusu çalışmaları yapılmaktadır. Kısa sürede güvenilir çalışmaların sonucunda hiçbir ağrıya sebebiyet verilmeden fiziki tüm kusurlar örtülmektedir. Buna göre kişiler tedavi sonrası günlük hayatına sorunsuz bir şekilde devam edebilecektir. Kozmetik ve estetik sektöründe profesyonel çalışmalara imza atan Dr Mehmet Akgün ile tüm dolgu ve estetik tedavileri kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cildin diri ve nemli gözükmesini sağlayan temel maddelerden biri Hyaluronik asitdir. Yaş ilerledikçe deride Hyaluoronik asit azalır. Işık dolgusu, kaybolan nemin tekrar kazanılmasını ve cildin canlı görünmesini sağlar. Genellikle iki şekilde uygulanır. Birincisi; yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellere uygulanır. İkincisi ise; Göz altı ışık dolgusu olarak uygulanmaktadır. Çene ucu dolgusun da ise; çenenin genel yüz oranlarına göre daha uzun veya daha kısa olduğu yüz tiplerinde, yüzü daha orantılı gösterme ya da gıdı kısmı ile çene kısmı birleşmiş yüz hatlarını belirgenliğini ortadan kaldırmak ve daha güzel yüz hatlarına sahip olabilmek adına kullanılmaktadır…

Çene hareketli bir bölge olduğundan ve Hyaluoronik asit kullanıldığından her hangi bir yan etkisi yoktur ve vücut tamamen zamanla Hyaluoronik asiti emer ve isterseniz tekrarlanma yapılmaz ise eski çene yapınıza kolaylıkla kavuşabilirsiniz… Bayanlarda zamanla oldukça fazla meydana gelen ciltsel bazı problemlerin önüne geçmek adına yüz dolgusu yapılarak ciltte ki kusurların ortadan kalkmasına yardımcı olunmaktadır. Hiç bir yan etkisi bulunmayan bu çalışmanın aksine olumlu avantajlarının da olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede istenmeyen görünümlerden kısa sürede kolay yoldan kurtulmuş ve daha sıkı ve güzel görünüme sahip olmuş olacaksınız.
Etiketler: Dolgu  İle  Yüzünüzde  Ki  Güzelliği  Fark  Edeceksiniz    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER