Dünyaca ünlü manken Antalya'da

DÜNYACA ÜNLÜ MANKEN ANTALYA'DA

Ellingson’un konaklayacağı otelden önce Türk hamamında keyif ve daha sonra hafif bir akşam yemeği isteğinde bulunduğu öğrenildi.

Tarih : 08 Ocak 2015, 21:09
Puan Ver : Dünyaca Ünlü Manken Antalya'da(6/10)2


Dosso Dossi Fashion Show'a baş mankenlik yapacak olan Victoria Secret Meleği Lindsay Ellinson Antalya Havalimanı'na geldi. Ellingson'un konaklayacağı otelden önce Türk hamamında keyif ve daha sonra hafif bir akşam yemeği isteğinde bulunduğu öğrenildi.

Dosso Dossi Fashion Show, 9-13 Ocak tarihleri arasında Antalya Expo Center'de İtalya'nın Portofino kasabası konseptiyle 19'uncu kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Önceki dönemlerde Miranda Kerr, Adriana Lima, Anna Chapman gibi isimleri podyumunda ağırlayan Dosso Dossi Fashion Show'da bu yıl ünlü manken Victoria Secret meleği Lindsay Ellingson baş manken olarak podyumda yer alacak.

9 Ocak Cuma günü açılışı gerçekleştirilecek olan Dosso Dossi Fashion Show'a katılmak üzere Manken Lindsay Ellingson, akşam saatlerinde Antalya Havalimanı'na geldi. CIP'den çıkış yapan Ellingson, havalimanında kendisini bekleyen özel araçla konaklayacağı otele hareket etti.

Ellingson'un konaklayacağı otelden önce Türk hamamında keyif ve daha sonra hafif bir akşam yemeği isteğinde bulunduğu öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: Dünyaca  Ünlü  Manken  Antalya  Da  Antalya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER