Dünyanın tek kız altızları 32 yaşında

DÜNYANIN TEK KIZ ALTIZLARI 32 YAŞINDA

İngiltere’nin Liverpool kentinde yaşayan Janet ve Graham Walton çiftinin çocukları ve dünyanın tek altız kızları 32 yaşına bastı.

Tarih : 05 Şubat 2015, 12:18
Puan Ver : Dünyanın Tek Kız Altızları 32 Yaşında(6/10)2


İngiltere'nin Liverpool kentinde yaşayan Janet ve Graham Walton çiftinin çocukları ve dünyanın tek altız kızları 32 yaşına bastı.

İngiltere'de yaşayan Janet ve Graham Walton çiftinin 32 yıl önce dünyanın en farklı duygularından birini yaşadı. Çiftin yıllar önce dünyaya gelen ve dünyanın tek altız kız çocuğunun 32 yaşında bastıkları öğrenildi. Çiftin Hannah, Ruth, Luci, Kate, Jenat ve Sarah ismini verdikleri dünyanın tek altız kızı birlikte vakit geçirmenin oldukça eğlenceli olduğunu ifade ediyor. Altız kızlardan Janet'in yakın zamanda bir kız çocuğu dünyaya getirmesiyle aile içindeki kız sayısının artığı ifade edildi. 1983 yılının Kasım ayında dünyaya gelen dünyanın tek kız altızları kardeşe sahip olmanın dünyanın en güzel duygularından biri olduğunu ifade ederek, altız olmanın bir anda bir grup en yakın arkadaşa sahip olmakla aynı anlama geldiğini ifade etti.

(İHA)

 


Etiketler: Dünyanın  Tek  Kız  Altızları  32  Yaşında  Liverpool  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER