Eli Niego'ya veda

ELİ NİEGO'YA VEDA

Eli Niego için ilk tören Kadıköy Hemdat İsrael Sinagogu’nda yapıldı.

Tarih : 04 Şubat 2015, 17:00
Puan Ver : Eli Niego'ya Veda(8/10)4


Rahatsızlığı sonucu 2 gün önce hayatını kaybeden Fenerbahçe'nin eski atletlerinden ve yüksek divan genel kurul üyesi Eli Niego, bugün düzenlenen törenlerle son yolculuğuna uğurlandı.

Eli Niego için ilk tören Kadıköy Hemdat İsrael Sinagogu'nda yapıldı. Buradaki dini törene Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Asbaşkan Turhan Şahin, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Fenerbahçe Amatör Şubeler Koordinatörü Fikret Çetinkaya, şube kaptanları, eski atletler, Fenerbahçe Divan ve Kongre Üyeleri ile Eli Niego'nun sevenleri ve yakınları katıldı.

Eli Niego için ikinci tören, Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde düzenlendi. Buradaki törene de Fenerbahçe Asbaşkanı Turhan Şahin, Amatör Şubeler Koordinatörü Fikter Çetinkaya, Atletizm Şube Kaptanı Gürsel Özyurt, eski atletler, Fenerbahçe Kongre ve Divan Üyeleri ile Eli Niego'nun yakınları ve sevenleri katıldı. Törende, Eli Niego'yu Fenerbahçe'ye kazandıran ve bir süre antrenörlüğünü de yapan Ünal Uyguç, Niego'yu anlatan bir konuşma yaptı.

Törenlerin ardından Eli Niego, Nakkaştepe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

(İHA)

 






Etiketler: Eli  Niego  Ya  Veda  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER