emekli astsubay, oğlunu okulunu uzattığı için vurmuş

EMEKLİ ASTSUBAY, OĞLUNU OKULUNU UZATTIĞI İÇİN VURMUŞ

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndan geçen Aralık ayında emekli olan astsubay Nurettin Ö, iddiaya göre, okulunu uzatıp derslerine geç gittiği gerekçesi ile son zamanlarda tartıştığı Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisi oğlu Çağrı ֒yü önce bıçakla yaraladı ardından silahla vurdu.

Tarih : 07 Nisan 2015, 11:39
Puan Ver : Emekli Astsubay, Oğlunu Okulunu Uzattığı İçin Vurmuş(6/10)2


İzmir'in Gaziemir ilçesinde cinnet getiren emekli astsubay babanın, oğlunu okulunu uzatıp derslere geç gittiği için vurduğu ileri sürüldü.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan geçen Aralık ayında emekli olan astsubay Nurettin Ö, iddiaya göre, okulunu uzatıp derslerine geç gittiği gerekçesi ile son zamanlarda tartıştığı Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisi oğlu Çağrı Ö'yü önce bıçakla yaraladı ardından silahla vurdu. Oğlunu öldürdüğünü sanan Nurettin Ö., bu sefer kendi kafasına ateş ederek intihar etti. Baba ile oğulun son zamanlarda sık sık tartıştığı ileri sürüldü. İzmir Adli Tıp Kurumu morgunda bulunan Nurettin Ö.'nün cenazesinin yapılacak ön otopsinin ardından memleketi Çanakkale'nin Biga ilçesine gönderileceği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

(İHA)

 


Etiketler: Emekli  Astsubay  Oğlunu  Okulunu  Uzattığı  İçin  Vurmuş  İzmir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER