emine erdoğan'dan anlamlı ziyaret

EMİNE ERDOĞAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 20 yaşında SSP hastalığıyla mücadele eden Gamze Atmalı’yı evinde ziyaret etti.

Tarih : 20 Şubat 2015, 21:51
Puan Ver : Emine Erdoğan'dan Anlamlı Ziyaret(5/10)1


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 20 yaşında SSP hastalığıyla mücadele eden Gamze Atmalı'yı evinde ziyaret etti. Gül Başak Çocuk Evi'ni de ziyaret edip burada devlet koruması altında yaşayan çocuklarla yakından ilgilenen Emine Erdoğan, daha sonra da Harput Kalesi'ni gezdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Elazığ'a gelen eşi Emine Erdoğan da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 7 yaşındayken SSP hastalığına yakalanan 20 yaşındaki Gamze Atmalı'yı evinde ziyaret etti. Atmalı'nın annesi Sabiha ile babası Adil Atmalı'dan bilgi alan Erdoğan, genç kızın hastalığı ile ilgili her türlü tıbbi yöntemin denenmesi konusunda takipçi ve destekçi olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı rüyasında gördüğünü söyleyen anne Sabiha Atmalı'nın, Emine Erdoğan'ı Harput Kalesi ziyareti sırasında, yolunun kesişmesi ve Emine Erdoğan'ı evlerine davet etmesi sonucu gerçekleştiği öğrenildi.

Elazığ'da Gül Başak Çocuk Evi'ni de ziyaret eden Emine Erdoğan, burada devlet koruması altında yaşayan çocuklarla yakından ilgilendi. Çocukların güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşıyor olması karşısında memnuniyetini dile getiren Emine Erdoğan, çocukların aile boşluğunu en iyi şekilde doldurmak konusunda devletin büyük bir çaba içinde olduğunu ifade etti.

Harput Kalesi'ni gezen ve Elazığ'ın tarihi hakkında bilgi alan Emine Erdoğan, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Malatya'ya gitti.

(İHA)

 


Etiketler: Emine  Erdoğan  Dan  Anlamlı  Ziyaret  Elazığ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER