en acı bekleyiş, umutlar tükendi

EN ACI BEKLEYİŞ, UMUTLAR TÜKENDİ

Büyük Menderes Nehri’nde 3 arkadaşı ile ördek avına çıkan Pilot Üsteğmen Burak İz, botun devrilmesi sonucu nehirde kaybolmuştu.

Tarih : 05 Şubat 2015, 11:36
Puan Ver : En Acı Bekleyiş, Umutlar Tükendi(7/10)3


Denizli'nin Sarayköy ilçesinde Büyük Menderes Nehri'nde ördek avına çıkan ve botun devrilmesi sonucu suda kaybolan Pilot Üsteğmen Burak İz'i arama çalışmaları devam ediyor.

Büyük Menderes Nehri'nde 3 arkadaşı ile ördek avına çıkan Pilot Üsteğmen Burak İz, botun devrilmesi sonucu nehirde kaybolmuştu. 3. gününe giren arama çalışmalarında henüz bir sonuca ulaşılamazken, arama çalışmaları büyük bir titizlikle devam ediyor. AFAD, UMKE, Denizli Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ve jandarma ekipleri hem havadan hem de nehirde üsteğmeni ararken, Aydın Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Murat Kırkaya ve Denizli İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Cengiz Yıldız da olayın meydana geldiği bölgede incelemelerde bulundu. Tümgeneral Kırkaya, gerekenlerin yapılması için tüm imkanların seferber edilmesini istedi.

1 yıl önce evlendiği öğrenilen Burak İz'in eşi Sinem İz, arama çalışmalarını izlerken zaman zaman gözyaşlarına boğuluyor. Yakınlarının yardımı ile bölgedeki köprüye giderek çalışmaları izleyen Sinem İz ve diğer aile üyeleri, Burak İz'in bulunmasını bekliyor.

(İHA)

 


Etiketler: En  Acı  Bekleyiş  Umutlar  Tükendi  Denizli  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER