engelli genç başbakan davutoğlu'ndan ne istedi

ENGELLİ GENÇ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NDAN NE İSTEDİ

Tekirdağ’da gerçekleştirilen 5. Olağan İl Kongresi nedeniyle Başbakan Ahmet Davutoğlu, karayolu ile Tekirdağ’a geldi. Hava yolu ile geleceği açıklanan Davutoğlu’nun bölgedeki sis nedeniyle hava yolu programı iptal oldu.

Tarih : 18 Ocak 2015, 13:39
Puan Ver : Engelli Genç Başbakan Davutoğlu'ndan Ne İstedi(6/10)2


Partisinin il kongresine katılmak için Tekirdağ'a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu karşılayan engelli genç, evlenmek istediğini söyledi.

Tekirdağ'da gerçekleştirilen 5. Olağan İl Kongresi nedeniyle Başbakan Ahmet Davutoğlu, karayolu ile Tekirdağ'a geldi. Hava yolu ile geleceği açıklanan Davutoğlu'nun bölgedeki sis nedeniyle hava yolu programı iptal oldu.

Saat 11.30 sıralarında Atatürk Spor Salonu'na gelen Davutoğlu'nu, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Özlem Yemişçi, Ziyaaddin Akbulut, Tekirdağ AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay ile protokol üyeleri karşıladı. Annesiyle birlikte engelli Özgür Yaman da Davutoğlu'nu karşılayanlar arasında yer aldı. Yaman'a özel ilgi gösteren Başbakan Davutoğlu, spor salonuna Yaman'la birlikte yürüyerek girdi. Bu sırada engelli Yaman, kendisinden isteğini soran Davutoğlu'na evlenmek istediğini iletti. Özgür Yaman'ın bu sözleri kısa süreli görüşmelere neden oldu. Bir süre daha gençle sohbet eden Ahmet Davutoğlu, daha sonra ise yerine geçti.

(İHA)

 


Etiketler: Engelli  Genç  Başbakan  Davutoğlu  Ndan  Ne  İstedi  Tekirdağ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER