engelli şahıstan çirkin teklif

ENGELLİ ŞAHISTAN ÇİRKİN TEKLİF

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 'Topal Tamer' lakaplı Tamer T.’nin (52) kadınlara fuhuş yaptırdığı ve yer temin ettiği ihbarını aldı.

Tarih : 06 Şubat 2015, 10:18
Puan Ver : Engelli Şahıstan Çirkin Teklif(7/10)3


Adana'nın Kozan ilçesinde, engelli bir kişi, kadınlara fuhuş yaptırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 'Topal Tamer' lakaplı Tamer T.'nin (52) kadınlara fuhuş yaptırdığı ve yer temin ettiği ihbarını aldı. Polis bunun üzerine yaptığı takip sonucunda Tamer T.'nin maddi durumu kötü olan kadınları ağına düşürüp kandırarak fuhuş yaptırıp 100 lira komisyon parası aldığını belirledi.

Bunun üzerine polis, Tamer T.'nin fuhuş yaptırdığı ve temizlik şirketinde çalışan bir kadının ifadesini aldı. Kadın sorgusunda, 'Temizlik şirketinde çalışırken Tamer T. yanıma gelerek 'Daha fazla para kazanmak istemez misin? Ben sana aracı olayım fuhuş yap' dedi. Ben de kabul ederek fuhuş yapmaya başladım' dedi.

Bunun üzerine polis Tamer T.'yi Adana'nın Kozan ilçesinde yakaladı. Emniyetteki sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen zanlı adliyeye sevk edildi.

(İHA)

 


Etiketler: Engelli  Şahıstan  Çirkin  Teklif  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER