ERBAKAN HOCA ANILIYOR


ERBAKAN HOCA ANILIYOR
Tarih : 25 Şubat 2015, 14:21
Puan Ver : Erbakan Hoca Anılıyor(5/10)1


Milli Görüş lideri, 54. hükümetin başbakanı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 4. yılında çeşitli etkinlikle anılıyor.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığınca tertiplenen anma programlarında merhum Erbakan'ın mücadelesi ve hedefleri otoriter isimler tarafından anlatılacak. Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde düzenlenecek anma programı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, İstanbul'un bütün ilçelerinden Küçükçekmece'ye otobüsler kaldıracak. Edinilen bilgiye göre, 1 Mart 2015 tarihinde gerçekleşecek programa, dünyanın dört bir yanından birçok devlet adamı, siyasetçi ve alim davet edildi.

Erbakan'ı anma programıyla ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, merhum Erbakan'ın inancı, azmi, mücadelesi, vefası, istikameti, ufku, dirayeti, davasına bağlılığı ve nezaketi ile hep önder ve heyecan kaynağı olduğunu söyledi.

Erbakan'ı en iyi şekilde anlamak ve anlatmak derdinde olduklarını vurgulayan Aydın, “Saadet Partisi olarak inancımız gereği O'nu hayırla yâd etmek, örnekliğini nesillere nakşetmek ve insanlığın saadetini temin etmek üzere başlatılan çalışmaları hedefine ulaştırmak, hadiselere koyduğu teşhisleri ve çözüm önerilerini, icraatlarında gözettiği prensipleri bir defa daha hatırlamak ve hatırlatmak amacındayız” dedi.

Aydın, 1 Mart Pazar günü Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde saat 10.00'da gerçekleştirilecek anma programına yurt içi ve yurt dışından çok sayıda katılımın olacağını ifade etti.

(İHA)

 


Etiketler: Erbakan  Hoca  Anılıyor  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER