erdoğan ve davutoğlu'nu övdü

ERDOĞAN VE DAVUTOĞLU'NU ÖVDÜ

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, KIRSİAD (Kırşehir İş Adamları Derneği)’nin açılışı için Kırşehir’e geldi.

Tarih : 02 Ocak 2015, 15:36
Puan Ver : Erdoğan Ve Davutoğlu'nu Övdü(10/10)6


Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, '3 dönemimizi Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kazandık. O en üst noktaya geldi. Şimdi artık biz bizeyiz. Ahme Davutoğlu Başbakanımızı genel kongremizde seçtik, o da işi çok iyi şekilde götürüyor. Çok geziyor çok çalışıyor' dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, KIRSİAD (Kırşehir İş Adamları Derneği)'nin açılışı için Kırşehir'e geldi.

Hoca Ahmet Yesevi Camii önünde AK Parti milletvekilleri, Belediye Başkanı, İl Başkanı ve partililer tarafından karşılanan Arınç, namaz için camiye geçti. Cuma namazı çıkışında geleneksel hale getirilen Ahi Pilavı dağıtımı gerçekleştiren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti İl Başkanlığında Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde başarılardan bir büyük başarıyı daha siyaset tarihine yazdıracaklarını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “İnşallah önümüzdeki seçimlerde de milletvekillerinin tamamını büyük oy oranı ile almalıyız ki bu başarımız ses getirmeli. 3 dönemimizi Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kazandık. O en üst noktaya geldi. Şimdi artık biz bizeyiz. Ahme Davutoğlu Başbakanımızı genel kongremizde seçtik, o da işi çok iyi şekilde götürüyor. Çok geziyor çok çalışıyor. Anadolu da gitmediği yer kalmadı. İnşallah ilk seçimde de onun başarılarını hep beraber göreceğiz” dedi.

Partililerle buluşmasının ardından Arınç, kırşehir İş Adamları Derneği'nin açılışını yaptı.

(İHA)

 


Etiketler: Erdoğan  Ve  Davutoğlu  Nu  Övdü  Kırşehir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER