Erkan Zengin'e çılgın karşılama

ERKAN ZENGİN'E ÇILGIN KARŞILAMA

Trabzonspor sezon başında olduğu gibi ara transfer döneminde bombayı patlattı. Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında gidip-gelen Erkan Zengin’i bordo-mavili takım kaptı ve oyuncuyu gece yarısı İsveç’ten özel uçak ile Trabzon’a getirdi.

Tarih : 21 Ocak 2015, 10:06
Puan Ver : Erkan Zengin'e Çılgın Karşılama(9/10)5


Trabzonspor'un yeni transferi Erkan Zengin, bordo-mavili taraftarlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Trabzonspor sezon başında olduğu gibi ara transfer döneminde bombayı patlattı. Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında gidip-gelen Erkan Zengin'i bordo-mavili takım kaptı ve oyuncuyu gece yarısı İsveç'ten özel uçak ile Trabzon'a getirdi. Karadeniz ekibi, uzun süredir transferi için uğraş verdiği Eskişehirspor'un Türk asıllı İsveçli futbolcusu Erkan Zengin'i, bordo-mavili taraftarlar hava alanında meş'alelerle coşkuyla karşıladı. 00.30 sıralarında Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, teknik direktör Ersun Yanal, kulüp CEO'su Burak Gürdal ve menajeri ile birlikte Trabzon'a gelen oyuncu gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Erkan Zengin'in gelişi sırasında meşale yakan bordo-mavili taraftarlar, tezahüratlarla futbolcuya sevgi gösterisinde bulundular. Kendisini bekleyen araca zorlukla binen oyuncuya bordo-mavili taraftarlar üçlü çektirdi. Taraftarların aracın etrafını sarmasından dolayı Erkan Zengin, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal araca güçlükle binerken, bordo-mavililer konvoy eşliğinde oyuncuyu kalacağı otele gönderdi.

(İHA)

 


Etiketler: Erkan  Zengin  E  Çılgın  Karşılama  Trabzon  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER