erkekleri baştan çıkarmak yerine soğutan 8 şey

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAK YERİNE SOĞUTAN 8 ŞEY

Erkekleri baştan çıkarmak için yaptığınız başı şeylerin geri tepebileceğini biliyor musunuz? İşte kadınların seksi olmak için yaptığı ancak erkeklerde ters etki yaratan 8 şey!

Tarih : 21 Mart 2015, 10:10
Puan Ver : Erkekleri Baştan Çıkarmak Yerine Soğutan 8 Şey(0/10)0


Makyajı abartmayın

O kırmızı ruju ne kadar sevdiğinizi biliyoruz! Ancak abartmayın. Sevgiliniz sizin neye benzediğinizi unutmaya başlamasın. Hafif ve doğal makyaj her zaman daha etkilidir.

Hemen seksi planlamayın

Sevgilinizi baştan çıkaran mesajlar atmak çok keyifli olabilir. Ancak her konuşmanın sonunu oraya getirmek rutine döneceğinden başlardaki etkisini kaybedebilir. Her fantezinizi hemen anlatmayın. Her seferinde dozu arttırarak devam edin. Bazen konu oraya gelirken 180 derece dönün ve bambaşka bir konu açın. Böylece heyecan her zaman doruklarda gezecektir.

Işıkları açık bırakın

Siz uyurken sizi seyretmek ona çok çekici gelebilir. Uyuyacağınız zaman ışıkları hafifçe kısın ancak tamamen kapatmayın.

Tırnaklara dikkat

Şehvetli ve tutkulu bir ilişki isteyebilirsiniz, ancak filmlerde gördüğünüz gibi sevgilinizin sırtında tırnak izleri bırakmak onun çok hoşuna gitmeyebilir. Tırnaklarını yerine parmak uçlarınızı kullanın. Daha etkili olacağından eminiz!

Orgazm taklidi yapmayın

Kadınların orgazm olması için gerekli olan süre ortalama 20 dakikadır. Orgazm olmayabilirsiniz ancak bundan daha kötü bir şey varsa o da orgazm taklidi yapmaktır. Partneriniz orgazm taklidi yaptığınızı anlarsa yatakta soğukluk söz konusu olabilir.

İç çamaşırı giymemeyi alışkanlık haline getirmeyin

Dışarıya çıktığınızda kulağına iç çamaşırı giymediğinizi söylemeniz onun aklını başından alacaktır. Ancak alışkanlık haline getirmemeye özen gösterin. Aksi takdirde bu da bir rutin haline gelecek ve çekiciliğini kaybedecektir.

Fazla savunmasız görünmeyin

Arada sırada savunmasız ve korunmaya ihtiyacı olan bir profil çizmek seksi gelebilir. Ancak abartırsanız sizin bağımlı ve kendi ayakları üzerinde duramayan biri olduğunuzu düşünecektir.

İlk buluşmada sevişmeyin

İlk buluşmada çok etkilendiniz ve geceyi birlikte geçirmeyi planlıyorsunuz. Sakince bu düşünceleri yere bırakın :) Yavaştan alın, onu baştan çıkarmaya devam edin ancak ilk geceyi evde bitirmeyin.    
Etiketler: Erkekleri  Baştan  Çıkarmak  Yerine  Soğutan  8  Şey    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER