EŞİ VE ÇOCUKLARINI GÖREMEYİNCE KENDİNİ DOĞRADI


EŞİ VE ÇOCUKLARINI GÖREMEYİNCE KENDİNİ DOĞRADI
Tarih : 26 Ocak 2015, 14:36
Puan Ver : Eşi Ve Çocuklarını Göremeyince Kendini Doğradı(5/10)1


Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, iki gözü görmeyen bir kadın, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından küçük çocuğuyla birlikte sığınma evine yerleştirilince, işsiz ve psikolojik problemleri bulunduğu öğrenilen kocası ortalığı birbirine kattı. İki elinde iki bıçakla kendini yaralayan adam, ekiplere zor anlar yaşattı.

İddiaya göre, sabah saatlerinde iki elindeki iki bıçakla sahile gelen T.A. (37), sığınma evine gönderilen iki gözü görmeyen eşi EA. (37) ile kızı S'yi (6) görmek istediğini söyleyerek bağırmaya başladı. Kendini çeşitli yerlerinden elindeki bıçakla yaralamaya başlayan T.A'nın

12 yaşındaki oğlunun da sevgi evinde devletin himayesi altında olduğu öğrenildi. İhbar üzerine sahile gelen polis, işsiz ve psikolojik problemleri olduğu bildirilen adamı sakinleştirmeye çalıştı. Cinnet geçiren adam polislere zor anlar yaşattı.

İtfaiye arozözünden su sıkılarak denize düşürülmek istenen T.A, kıvrak hareketlerle denize düşmekten kendini kurtardı. Yüzlerce meraklı vatandaşın toplandığı meydanda, itfaiye ve 112 ambulansı hazır bekletildi. Bir zabıta memuru tarafından bir anlık dalgınlığından yararlanılarak denize atılan T.A, denizden polis ve itfaiye tarafından çıkarılarak, ambulansla Ayvalık Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Vücudunun çeşitli yerlerinde kesiklerin bulunduğu bildirilen T.A'nın tedavisi sürüyor.

(İHA)

 


Etiketler: Eşi  Ve  Çocuklarını  Göremeyince  Kendini  Doğradı  Balıkesir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER