Eskişehirspor'dan Erkan Zengin hamlesi

ESKİŞEHİRSPOR'DAN ERKAN ZENGİN HAMLESİ

Bazı yazılı ve görsel medyada Erkan Zengin’in alacaklarına karşılık sözleşmesinin feshedileceğine yönelik çıkan haberler, alacakların ödenmesinin ardından son buldu.

Tarih : 02 Ocak 2015, 17:24
Puan Ver : Eskişehirspor'dan Erkan Zengin Hamlesi(6/10)2


Eskişehirspor Basın Sözcüsü Fatih Sezer, Erkan Zengin'in alacaklarının tamamının ödendiğini, serbest kalma durumunun bundan sonra söz konusu olmadığını söyledi.

Bazı yazılı ve görsel medyada Erkan Zengin'in alacaklarına karşılık sözleşmesinin feshedileceğine yönelik çıkan haberler, alacakların ödenmesinin ardından son buldu. Eskişehirspor Yönetimi Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde yaptıkları toplantı sonrasında Erkan Zengin'in alacağının tamamını ödeyerek, serbest kalmasının önüne geçti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Basın Sözcüsü Fatih Sezer, Bugün itibariyle Erkan Zengin'in alacaklarının tamamının ödendiğini söyledi. Erkan Zengin'in için Fenerbahçe'den resmi bir teklifin yapılmadığını belirten Sezer, “Bu zamana kadar Fenerbahçe ile bir temasımız olmadı. Trabzonspor Erkan Zengin için teklifte bulunmuştu. Ancak şu anda resmi bir teklif yok. Bundan sonra teklif gelirse değerlendireceğiz” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Eskişehirspor  Dan  Erkan  Zengin  Hamlesi  Eskişehir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER