facebook bağımlılarına özel:facebookkent

FACEBOOK BAĞIMLILARINA ÖZEL:FACEBOOKKENT

İçeride sadece Facebook bağımlılarının olacağı yeni bir kent düşünün. Facebook severlerin hepsi burada yaşıyor. Nasıl olurdu?

Tarih : 13 Şubat 2015, 09:22
Puan Ver : Facebook Bağımlılarına Özel:Facebookkent(0/10)0


İçeride sadece Facebook bağımlılarının olacağı yeni bir kent düşünün. Facebook severlerin hepsi burada yaşıyor. Nasıl olurdu?

Facebook profiline sürekli bakma ihtiyacı duyanlar ya da Facebook bağımlıları için özel bir yaşam alanı inşaa ediliyor. Dünyaca ünlü şirketin planları gerçekleşirse bağımlıları için Facebookkent adında bir yaşam alanı kurulacak. Silikon Vadisi'nde bir kilometre kareye yakın bir arazi satın alında bile. Silikon Vadisi‘nde iş dünyasına dair haberler veren bir yayın organı ise Facebook'un sadece bir şirket yerleşkesi kurmayacağını söylüyor.Aslında Facebook'un istediği şey kurulacak yaşam alanının toplumla bütünleşmesini sağlamak. Şirketin sözcüsü BBC‘ye yaptığı açıklamada “Bu alım bizim geleceğimize, Menlo Park'ın geleceğine yönelik yatırım. İyi bir komşu olmak bizim için çok büyük önem taşıyor. Önümüzdeki aylar ve yıllar çerçevesinde kent yetkilileri ve toplum önderleriyle yerel öncelikler konusundaki diyaloğumuzu sürdüreceğiz.” dedi.

Şirketin bağımlılar için oluşturacağı bir Facebookkent hakkında yorum yapmak için oldukça erken. Silikon Vadisi‘ndeki arazi ile ilgili herhangi bir resmi plan çizilmedi. Bu kent haberleri doğru ancak Facebook'un taşınması çok uzun bir süre olabilir.Akıllı Saat Kullananlar Dikkat
Etiketler: Facebook  Bağımlılarına  Özelfacebookkent    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER