fahri ustaoğlu ak parti'den milletvekili aday adayı

FAHRİ USTAOĞLU AK PARTİ'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Lobin Uluslararası Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Tüketici Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Fahri Ustaoğlu, Ak Parti Bartın Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Tarih : 12 Şubat 2015, 13:50
Puan Ver : Fahri Ustaoğlu Ak Parti'den Milletvekili Aday Adayı(0/10)0


Lobin Uluslararası Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Tüketici Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Fahri Ustaoğlu, Ak Parti Bartın Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Lobin Uluslararası Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Tüketici Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Fahri Ustaoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili aday adayı oldu.FAHRİ USTAOĞLU KİMDİR?

1961 Bartın Ulus doğumlu. Okula Kumluca İlkokulunda başlayan Ustaoğlu, Çayırhan ilköğretim okulunu bitirerek Çayırhan ortaokulu bitirdi. Beypazarı lisesinde eğitim hayatına devam etti. Gazi Üniveristesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun oldu. 1980 yılında Tarım Bakanlığı Zirai Mücadele İlaç ve Aletleri Araştırma Enstitüsü'nde memur olarak çalıştı. 1986 yılında gazeteciliğe başladı. Türkiye gazetesi başta olmak üzere çeşitli gazete ve dergilerde yöneticilik yaptı. 1988 yılında rahmetli Adnan Kahveci'nin enformasyon desteğiyle Tüketici Dergisini yayınlayarak Türkiye'deki tüketici hareketini başlatmış oldu. Radyo ve televizyon programları hazırladı. Sanayi ve ticaret bakanlığı, TSE ve çeşitli sivil toplum örgütlerinden ödüller aldı.

Yurtiçi ve yurtdışında Tüketicinin korunması, bilinçlenmesi için uluslararası toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. Bu toplantılar vesilesiyle dünyanın birçok ülkesini ziyaret ederek o ülkelerin liderleriyle tanışma fırsatı bulup Türkiye'ye davet etmiştir. Lobicilik faaliyetlerine Uluslararası Diplomatlar Birliğinde devam etmektedir. Evli ve 5 çocuk babasıdır.
Etiketler: Fahri  Ustaoğlu  Ak  Parti  Den  Milletvekili  Aday  Adayı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER