F.Bahçe Erkan'ı hâlâ istiyor mu ?

F.BAHÇE ERKAN'I HâLâ İSTİYOR MU ?

’Hedef 1 Milyon Üye’ projesi kapsamında başkan Aziz Yıldırım ile birlikte Kapalıçarşı’yı ziyaret eden Ekşioğlu, transfer gündeminde başı çeken Erkan Zengin ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tarih : 08 Ocak 2015, 17:12
Puan Ver : F.Bahçe Erkan'ı HâLâ İstiyor Mu ?(7/10)3


Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Eskişehirsporlu futbolcu Erkan Zengin'in transferi için kulübüne teklif yaptıklarını ve beklemede olduklarını söyledi.

'Hedef 1 Milyon Üye' projesi kapsamında başkan Aziz Yıldırım ile birlikte Kapalıçarşı'yı ziyaret eden Ekşioğlu, transfer gündeminde başı çeken Erkan Zengin ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erkan Zengin için Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan ile görüştüklerini belirten Ekşioğlu, 'Teklifimizi yaptık, kenara çekildik. Ondan sonra herhangi bir görüşme yapmadık. Erkan Zengin'in Eskişehirspor'un sözleşmeli futbolcusu olduğu bilinciyle bekliyoruz. Eskişehirspor'un tavrını bekliyoruz. Eskişehirspor şu anda özel bir düşüncelerinin olmadığını söyledi. Biz çalışmalarımıza devam edeceğiz' diye konuştu.

Ekşioğlu, önümüzdeki sezon uygulamaya konacak yeni yabancı uygulaması ile ilgili ise yorum yapmaktan kaçındı. İlhan Ekşioğlu, bu konudaki açıklamayı başkan Aziz Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde yapacağını dile getirdi.

(İHA)

 


Etiketler: Fbahçe  Erkan  I  HâLâ  İstiyor  Mu    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER