F.Bahçe moral yemeği yedi

F.BAHÇE MORAL YEMEĞİ YEDİ

Geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe kafilesi, başkan Aziz Yıldırım ve eşi Gonca Yıldırım’ın organize ettiği yemekte moral buldu.

Tarih : 10 Nisan 2015, 08:54
Puan Ver : F.Bahçe Moral Yemeği Yedi(7/10)3


Geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe kafilesi, başkan Aziz Yıldırım ve eşi Gonca Yıldırım'ın organize ettiği yemekte moral buldu.

Başkan Aziz Yıldırım ve eşi Gonca Yıldırım'ın ev sahipliğinde organize edilen yemeğe asbaşkanlardan Mithat Yenigün, Ünal Uzun, yönetim kurulu üyelerimizden Dr. Serdar Erkan, futbolcular ile teknik ve idari kadrosu katıldı. Yemekte, Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan kaptan Emre Belözoğlu ve Hollandalı yıldızımız Dirk Kuyt birlik ve beraberlik mesajları verdi.BELÖZOĞLU: 'BU YEMEK BİZİM ADIMIZA BİR NEBZE MORAL OLUR DİYE ÜMİT EDİYORUM'

Geçtiğimiz cumartesi günü yaşanan vahim olay neticesinde takımdaki morallerin bozuk olduğunu ifade eden Emre Belözoğlu, “Takımımızda moraller bozuktu. Bu anlamda üzgünüz. Herkesin bunu bilmesini isterim. Bu etkinliği düzenleyen Sayın başkanımıza teşekkür ederim. Bizim adımıza bir nebze moral olur diye ümit ediyorum. Zaten böyle organizasyonlar bizde çok oluyor. Saha dışındaki zamanlarımızı beraber geçirmeye çalışıyoruz. Bu da Takımın havasını olumlu yönde etkiliyor. Üzerimizdeki kötü havayı dağıtma adına bugün biraz daha farklı. Sayın başkanımızın yapmış olduğu bu organizasyon inşallah bizim için iyi olur. Zaten güzel de geçiyor. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu son yaşanan olayın takımı daha da kenetlediğini ifade eden sarı-lacivertli takımın kaptanı, “Biz sonuçta bu takımın menfaati için birlikteyiz ama sahanın dışında da ağabey-kardeşliğimiz, arkadaşlığımız hep bakiydi. Bu son yaşadığımız olay bizi daha çok kenetledi. O otobüsün içinde bulunan herkesle kader birlikteliği yapıyoruz. Kameramanımızdan masörümüze, malzemecimize kadar. İnşallah böyle şeyler futbolumuzda, Türkiye'mizde yaşanmasın. Bize yakışmayan şeyler bunlar. Saha içinde herkes kendi formasını, camiasını temsil ediyor ama sahanın dışına çıkıldığında başka yere gitmesin. O yüzden bizler sporcular olarak üzgün olduğumuzu belirtelim Bu hava değişecektir. Önümüzdeki günler önce Fenerbahçe camiası için sonra Türk sporu için güzel olur” şeklinde konuştu.KUYT: “BÖYLE ETKİNLİKLER BİZİM BİRLİKTELİĞİMİZİ GÖSTERİYOR'

Bu tür etkinliklerin takımın birlikteliğini gösterdiğini belirten Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt, “Takımın birlikteliğini göstermek açısından son derece önemli bir akşam yemeği olduğunu düşünüyorum. Burada olanlar sadece oyuncular değil. Aynı zamanda hocalarımız burada, başkanımız ve bazı yöneticilerimiz burada. Böyle etkinlikler düzenlemek her zaman güzeldir çünkü böyle etkinlikler bizim birlikteliğimizi gösteriyor” diye konuştu.

Hafta sonu yaşananların gerçekten bir felaket olduğunu söyleyen Kuyt, sözlerine sözlerini şöyle sürdürdü: “Hafta sonu olan durum gerçekten felaket bir olaydı. Bunun sadece Fenerbahçe için berbat bir durum olduğunu düşünmüyorum aynı zamanda tüm Türk futbolu için üzücü bir durum oluştu. Yaklaşık olarak 3 yıldır buradayım. Bu ülkeye geldiğim ilk günden beri bu ülkedeki futbolun insanlar için ne anlama geldiğini anlayabiliyorum. Bugün takım halinde göstermiş olduğumuz birlikteliğin aynısını futbolu seven herkesin göstermesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü böyle üzücü olaylara karşı savaşmanın tek yolu bu. Çok üzücü bir olay yaşadık ama şu anda gördüğünüz gibi takım olarak birlikteyiz ve biz güçlüyüz. Şuanda hep birlikteyiz ve bu birlikteliği herkese gösterebiliyoruz. Bu birlikteliğimiz sayesinde gelecek, futbolu seven herkes için parlak gözüküyor.”

(İHA)

 


Etiketler: Fbahçe  Moral  Yemeği  Yedi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER