'FENERBAHÇE MAÇINA GİDECEK MİSİNİZ'E BU YANITI VERDİ


'FENERBAHÇE MAÇINA GİDECEK MİSİNİZ'E BU YANITI VERDİ
Tarih : 03 Mart 2015, 10:48
Puan Ver : 'fenerbahçe Maçına Gidecek Misiniz'e Bu Yanıtı Verdi(9/10)5


Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe ile oynanacak derbi maça gideceğini açıklayarak, 'Orası da vatan toprağı. Neden gitmeyeyim' dedi.

Yarsuvat, pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ezeli rakipleri Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maçı öncesi Beyaz TV'de yayınlanan bir programda açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, dev derbiyi yerinde takip edeceğini yineledi.

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman'ın Kadıköy'ün güvenli olmadığı yönündeki söylemleri hatırlatılan Yarsuvat, 'Fenerbahçe maçına gideceğim. Hamdi Yasaman'a gülüyorum. Ben maça geleceğim. Ben kendimden sorumluyum. Hepsi vatan toprağı. Kadıköy'e de giderim, Irak'a da giderim, Şam'a da giderim. Kadıköy niye güvenli olmasın onu anlayamıyorum' şeklinde konuştu.

Yarsuvat, derbinin sonucunu tahmin edemediğini ifade ederek, 'Oraya çıkacağız. Oyun ne gerektiriyorsa onu yapacağız. Çıkıp oynayacağız. Oyunu kuralına göre oynayacağız. Her iki takımın da avantajları var. Her maçın bir hakemi var. Cüneyt Çakır da iyi hakemlerimizden biri. Zaten Cüneyt Çakır olmasa başka bir Çakır olur. Ne yapalım. Cüneyt Çakır Avrupa çapında bir hakemimiz. Gurur duyduğumuz bir hakem' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler:   Fenerbahçe  Maçına  Gidecek  Misiniz  E  Bu  Yanıtı  Verdi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER