Fettah Can hayranlarıyla buluştu

FETTAH CAN HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Besteci ve söz yazarı kimliğiyle tanınan Fettah Can, Başakşehirliler ile buluştu.

Tarih : 18 Ocak 2015, 15:48
Puan Ver : Fettah Can Hayranlarıyla Buluştu(6/10)2


Besteci ve söz yazarlığı kimliği ile beğeni toplayan Fettah Can Başakşehir'de hayranlarıyla buluştu.

Besteci ve söz yazarı kimliğiyle tanınan Fettah Can, Başakşehirliler ile buluştu. Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)'de sahne alan Fettah Can geceye katılanlara seslendirdiği şarkılarla unutulmaz bir akşam yaşattı.Sempatik tavırları ile dikkat çeken Fettah Can, sahne performansı ile de göz doldurdu. Etkinliğin ev sahipliğini ise Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir yaptı.'TOPLUMUN SANATLA BULUŞMASI ÇOK ÖNEMLİ'

18 senelik müzik yaşantısını sayısız başarılarla taçlandıran Fettah Can, konser öncesi yaptığı açıklamada BKSM'yi çok beğendiğini söyledi. Can, 'Sahne çok güzel. Çok keyifli bir akşam olacak, sevdiğimiz parçaları seslendireceğiz. Her toplumun sanatla buluşması önemli ve çok güzel. Başakşehir Belediyesi de bunu başarmış, tebrik ediyorum. Seneler önce Bahçeşehir'de sahne almıştım, burası çok gelişmiş ve güzelleşmiş. Belediyeyi tebrik ediyorum'dedi.

Alkışlarla sona eren konser sonunda Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü sanatçıya katılımından dolayı teşekkür ederek, gecenin anısına çiçek takdim etti.

(İHA)

 


Etiketler: Fettah  Can  Hayranlarıyla  Buluştu  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER