FIFA kokartlı hakem mangal partisinde

FIFA KOKARTLI HAKEM MANGAL PARTİSİNDE

FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yalova Şubesinin düzenlediği etkinlikte yeşil sahadaki yeteneklerinin yanı sıra mangal da başında hünerlerini sergiledi.

Tarih : 14 Ocak 2015, 22:15
Puan Ver : Fıfa Kokartlı Hakem Mangal Partisinde(8/10)4


FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya, Yalova'daki hakem arkadaşları ile birlikte mangal partisi yaptı.

FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yalova Şubesinin düzenlediği etkinlikte yeşil sahadaki yeteneklerinin yanı sıra mangal da başında hünerlerini sergiledi. Mangal partisine Özkahya'nın yanı sıra Yalova Futbol Temsilcisi ve Tertip Komitesi Başkanı Hamdi Yılmaz, Yalova Hakem Kurulu Başkanı Sedat Karaağaç, Futbol Saha Komiserleri Yalova Şube Başkanı Şaban Ok, TFFHGD Yalova Şube Başkanı Süleyman Çark ve Yalova'da görev yapan hakemler katıldı.

Oldukça samimi dakikalara sahne olan mangal partisinde Halis Özkahya'nın hünerlerini sergilemesi ise dikkat çekti. Özkahya, Yalova'daki bu etkinliğin ardından Merkez Hakem Komitesi'nin 15-18 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel'de düzenleyeceği kış semineri için bu şehre hareket etti.

(İHA)

 


Etiketler: Fıfa  Kokartlı  Hakem  Mangal  Partisinde  Yalova  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER