GalataSaraylıları kızdıracak yorum

GALATASARAYLILARI KIZDIRACAK YORUM

Galatasaray’ın kötü bir oyunla 3 puan kazandığını ve bu oyunla zirvede olmasının tamamen forması sayesinde olduğunu söyleyen Dilmen, 'Lütfen Galatasaraylılar bunu saygısızlık olarak kabul etmesinler, Galatasaray ile lig lideri arasındaki oyun kalitesinin siyah ile beyaz kadar farklı olmasına...

Tarih : 10 Şubat 2015, 10:27
Puan Ver : Galatasaraylıları Kızdıracak Yorum(10/10)6


NTVSpor'da yayınlanan 'Yüzde 100 Futbol' programının yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın deplasmanda Eskişehirspor'u 2-1 yendiği karşılaşmanın ardından sarı kırmızılı taraftarları kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın kötü bir oyunla 3 puan kazandığını ve bu oyunla zirvede olmasının tamamen forması sayesinde olduğunu söyleyen Dilmen, 'Lütfen Galatasaraylılar bunu saygısızlık olarak kabul etmesinler, Galatasaray ile lig lideri arasındaki oyun kalitesinin siyah ile beyaz kadar farklı olmasına rağmen Galatasaray hala lig yarışında varsa, bu rahmetli Metin Oktay'ın oynadığı büyük kulübün formasıdır. Beşiktaş'la Galatasaray arasında 2 puan olması, hatta Fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum Fenerbahçe ile Galatasaray arasında bir puanlık fark olması çok enteresan bir durum. Bunun en büyük sebebi tabii, Galatasaray'ın hem Fenerbahçe'yi, hem de Beşiktaş'ı yenmesi' dedi.

Dilmen'in hedefinde Hamza Hamzaoğlu da vardı. Hamzaoğlu'nun takımla çok oynadığını dile getiren usta yorumcu, 'Hamza Hoca takımla ve yerleşimle çok oynamaya ve Mancini'ye benzemeye başladı' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Galatasaraylıları  Kızdıracak  Yorum  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER