gazeteciler balık tutma yarışında buluştu

GAZETECİLER BALIK TUTMA YARIŞINDA BULUŞTU

Beykoz Belediyesi’nin 10 Ocak Gazeteciler Günü etkinliğinde bir araya gelen gazeteciler balık tutma yarışmasında stres attılar.

Tarih : 10 Ocak 2015, 18:48
Puan Ver : Gazeteciler Balık Tutma Yarışında Buluştu(8/10)4


Beykoz Belediyesi, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla ‘Balık Tutma Yarışması' düzenledi. Yaklaşık 50 gazetecinin katıldığı yarışmada Erdoğan Yapık, 5 gramlık balıkla tam altın ödülünün sahibi oldu.

Beykoz Belediyesi'nin 10 Ocak Gazeteciler Günü etkinliğinde bir araya gelen gazeteciler balık tutma yarışmasında stres attılar. Ancak kimse balık tutamayınca gazeteci Erdoğan Yapık, 5 gramlık balıkla tam altın ödülünün sahibi oldu. Yağmurlu havaya rağmen etkinliğe gazetecilerin yoğun ilgisi oldu. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, tüm gazetecilerin gününü kutlayarak, “Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek de etkinliğimizde gazetecilerle bir arada olacaktı. Ancak kendisi yardım tırları dolayısıyla Şanlıurfa'da bulunuyor. Beykoz balıkçılığıyla bilinen bir ilçemiz. İlçemizi anlatan bir etkinlikle bu özel günü kutlamak istedik. Birinci, ikinci ve üçüncü olan gazeteci arkadaşlara altın ödülü koyduk. Kıyasıya bir mücadele oldu diyebilirim. Ama balık oltaya gelmedi bu kez. Bu etkinliğimizi gelenekselleştirmek istiyoruz. Tüm katılan gazetecilere teşekkür ediyoruz” dedi.

Yarışmaya katılan gazetecilerden Serkan Baştimar, 'Beykoz belediyesi bugün farklı etkinlik düzenledi, kamera ve mikrofon tutuyorduk, şimdi balık tutacağız' diye konuştu.

Gazeteci Olcay Çakır ise, 'Çalışan, çalışamayan, çalışmak isteyip de iş bulamayan tüm arkadaşlarımızın günü kutlu olsun. Aslında bu organizasyon bizim işimize çok benziyor. Habercilik de kısmet işidir, bir anda haberin içine düşülebilir. Şimdi balık içinde kısmet diyoruz' ifadelerini kullandı.

Program, oltalarını ‘Rastgele' anonsuyla denize atan gazetecilere balık ekmek ikramı ve teşekkür belgelerinin verilmesiyle sona erdi.

(İHA)

 


Etiketler: Gazeteciler  Balık  Tutma  Yarışında  Buluştu  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER