gazetecinin öldürülme anı kamerada

GAZETECİNİN ÖLDÜRÜLME ANI KAMERADA

Kadıköy Yeldeğirmeni’nde dün akşam saatlerinde arkadaşları ile kartopu oynarken bıçaklanan gazeteci Nuh Köklü hayatını kaybetti.

Tarih : 18 Şubat 2015, 16:21
Puan Ver : Gazetecinin Öldürülme Anı Kamerada(5/10)1


Gazeteci Nuh Köklü'nün öldürülme anı kameralar tarafından görüntülendi.

Kadıköy Yeldeğirmeni'nde dün akşam saatlerinde arkadaşları ile kartopu oynarken bıçaklanan gazeteci Nuh Köklü hayatını kaybetti. Kartopu tartışması nedeniyle yaşanan olayın gözaltına alınan zanlısı S.A.'nın (41), emniyette aile içi şiddet, memura mukavemet ve sahtecilik suçlarından kaydı bulunduğu öğrenildi. Zanlı, ilk ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Olay günü Nuh Köklü arkadaşları ile kartopu oynarken, bu sırada esnaf S.A. işyerinden dışarı çıkarak grup ile kartopu oynamaları nedeniyle tartıştı. Gruba doğru bıçağı sallayan zanlı, Nuh Köklü'yü bıçakladı. Göğsünden yaralanan Köklü, kaldırıldığı Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Köklü'nün bıçaklanma anına ilişkin görüntüler de ortaya çıktı. Görüntülerde zanlı bir çöp tenekesini tekmeleyerek gruba elindeki bıçağı sallıyor. Bu sırada gruptan biri arkadan koşarak zanlıya tekme atıyor. Yere düşen zanlının üzerine çöp tenekesi devriliyor. Ayağa kalmaya çalışan zanlı, bu sırada Nuh Köklü'yü bıçaklıyor. Nuh Köklü, kanlar içerisinde yerde yatarken de görülüyor.

(İHA)

 


Etiketler: Gazetecinin  Öldürülme  Anı  Kamerada  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER