gazeteler aynı manşetle çıktı

GAZETELER AYNI MANŞETLE ÇIKTI

'Sayın Başbakanımızı Isparta için büyük müjdeler bekliyoruz' manşeti atan gazetelerde, Davutoğlu’nun Başbakan sıfatıyla ilk kez Isparta’ya geldiği belirtilerek, Isparta için hayati önem taşıyan projelerle ilgili müjdeli haberler beklendiği ifade edildi.

Tarih : 10 Ocak 2015, 12:42
Puan Ver : Gazeteler Aynı Manşetle Çıktı(6/10)2


AK Parti İl Kongresi'ne katılmak üzere yarın Isparta'ya gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bu programını fırsat bilen 14 gazete, Isparta için beklentilerin sıralandığı içerikle ve aynı manşetle çıktı.

'Sayın Başbakanımızı Isparta için büyük müjdeler bekliyoruz' manşeti atan gazetelerde, Davutoğlu'nun Başbakan sıfatıyla ilk kez Isparta'ya geldiği belirtilerek, Isparta için hayati önem taşıyan projelerle ilgili müjdeli haberler beklendiği ifade edildi.

Isparta'nın ulaşımla ilgili beklentilerine yer verilen manşette, Isparta, Keçiborlu, Antalya arasında yapılacak olan 130 kilometre demiryolu yatırımı ile Antalya Limanı'na inilmesi, Isparta, Burdur, Antalya, İstanbul Yüksek Nitelikli Hızlı Tren yatırımına başlanması, Antalya Isparta arası Dereboğazı yolunun çift yol haline getirilmesi, Isparta ve Konya arasının da çift yol ağına dahil edilmesi istendi.

(İHA)

 


Etiketler: Gazeteler  Aynı  Manşetle  Çıktı  Isparta  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER