Genç oyuncularının arkasında

GENÇ OYUNCULARININ ARKASINDA

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor, sahasında konuk edeceği Elazığspor maçının hazırlıklarına devam ediyor.

Tarih : 18 Şubat 2015, 13:03
Puan Ver : Genç Oyuncularının Arkasında(10/10)6


Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, 'Orduspor ligde kalır mı kalmaz mı' gibi ağır bir yükün genç oyuncuların üzerine koyulmaması gerektiğini söyledi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor, sahasında konuk edeceği Elazığspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Takımda sakatlığı bulunan Asımcan Çaykıran dışında eksik bulunmuyor. Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, yaptığı açıklamada her maça aynı gözle baktıklarını, Orduspor olarak her maça futbolun güzelliklerini yansıtmak için çıkacaklarını dile getirdi.'BU GÜNLERDEN ÇIKMAMIZ HEPİMİZİN GÖREVİ'

'Orduspor ligde kalır mı?' sorusuna cevap veren Özcan, 'Orduspor ligde kalır mı kısmı içinde bulunduğumuz sürecin sonuç kısmı. Şimdiden mayıs ayını, ligin bitimini göremeyiz ve çocukların üzerine bu yükü yükleyemeyiz. Kümede kalma düşüncesini çocuklarımızın üzerine koyamam, bu şekilde bu durumu inşa edemeyiz. Orduspor'u sıkıntılı günlerden kurtarmak hepimizin üzerinde olan bir sorumluluk ve bunu hep birlikte yapacağız. Tabii ki biz buraya kaybetmek için gelmedik, kazanmak için geldik. Hem saha sonuçlarını hem de Orduspor'u kazanmak için buradayız. Bizler şimdiden 'ligde kalır mıyız, kalamaz mıyız' gibi çok ağır bir yükü çocuklarımızın üzerine yıkamayız' dedi.

Ligde kalmak veya kalmamak düşüncesinin sahada sergilenecek oyunun önüne geçmeyeceğini ifade eden Özcan, 'Biz her zaman bekleyeceğiz ve sonuç her ne olursa biz ona razıyız. Biz bu ağır yükü düşünmeden futbolun güzelliklerini sahaya yansıtacağız. Orduspor oyuncusunun cesur, yürekli ve atak bir Ordu'dan oluştuğunu görecekler. Eminim ki oyuncularım da tribünlerdeki kalabalığı mutlu etmek için cansiperhane savaşacaklardır ve taraftar da bu durumdan oldukça mutlu olacaktır' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Genç  Oyuncularının  Arkasında  Ordu  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER