gerçek değil film sahnesi

GERÇEK DEĞİL FİLM SAHNESİ

Bir süre sonra bunun bir film sahnesi olduğu anlaşıldı.

Tarih : 27 Ocak 2015, 15:45
Puan Ver : Gerçek Değil Film Sahnesi(5/10)1


Eskişehir'de şehrin işlek caddesinde bir kişinin, vatandaşların gözü önünde silahını karşısındakine doğrultması çevrede büyük korku ve panik yaşattı. Bir süre sonra bunun bir film sahnesi olduğu anlaşıldı.

İsmet İnönü caddesinde yaşanan olayda vatandaşların şaşkın bakışları arasında silahını doğrultan genç adamın, aslında yönetmen senaristliğini İsmail Günay'ın üstlendiği Asimile adlı sinema filminin çekim sahnesinde görev yaptığı ortaya çıktı. Aktörün, çekilen sahnede, transseksüel kardeşini yakalayıp bu yüzden silahını kendisine doğrulttuğu ortaya çıktı. Çekim sırasındaki bağırışları duyup toplanan bazı vatandaşlar, olayın gerçek olduğunu düşününce kısa süreliğine de olsa büyük korku ve endişe yaşandı.

Vatandaşlar, silahı görünce önce gerçek olduğunu sonra kamerayı görünce film çekimi olduğunu anladıklarını söyledi. Öte yandan ismini vermek istemeyen bir vatandaş ise, Eskişehir'de son günlerde silahlı olayların çok yaşandığını, artık gündüz vakti insanların gözü önünde benzer saldırıların yapılabildiğini belirterek bu yüzden kaygılandıklarını anlattı.

(İHA)

 


Etiketler: Gerçek  Değil  Film  Sahnesi  Eskişehir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER