G.Saraylılığı tescillendi

G.SARAYLILIĞI TESCİLLENDİ

Çok Amaçlı Salon’da düzenlenen törene Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, yönetim kurulu genel sekreteri Ebru Köksal, yönetim kurulu üyeleri Cem Kınay, İsmail Sarıkaya, Ali Yüce, Ural Aküzüm ve Selim Arda Üçer katıldı.

Tarih : 24 Ocak 2015, 16:09
Puan Ver : G.Saraylılığı Tescillendi(7/10)3


Galatasaray'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da düzenlenen özel bir törenle, 2014 yılı içerisinde kulübe üye olan 258 yeni üyeye beratları törenle verildi. Üyeler arasında ünlü oyuncu ve programcı Şoray Uzun da vardı.

Çok Amaçlı Salon'da düzenlenen törene Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, yönetim kurulu genel sekreteri Ebru Köksal, yönetim kurulu üyeleri Cem Kınay, İsmail Sarıkaya, Ali Yüce, Ural Aküzüm ve Selim Arda Üçer katıldı. Tören, Galatasaray Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder'in konuşmasıyla başladı. Ardından kürsüye gelen başkan Duygun Yarsuvat yeni üyelere hitap etti. Yarsuvat, konuşmasında 'Galatasaray'da herkes görüşünü Galatasaraylı ortamlarda açıklar, açıklamak zorundadır. Çünkü fikri hür vicdanı hür bir kulübe geldiniz. Galatasaray'ın farkı kendine has ilkeleri bulunan bir topluluk olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu kurallar yazılı değildir, yaşayarak öğrenilir. Sizlere şevkle hoş geldiniz diyorum' dedi.

Ardından kürsüye Divan Başkanı İrfan Aktar geldi. Aktar, 258 yeni üyenin katılımıyla Galatasaray'ın daha da zenginleştiğini söyleyerek, 'Üyelerimiz Cumhuriyet değerlerine bağlı, laik ve demokrat insanlardır. Aynı zamanda 534 yıl öncesinden süzülerek gelen kendi değerleri vardır. Sizler bu değerleri tanıyacak, hissedecek ve yaşayacaksınız' dedi.

Daha sonra beratların verilmesi töreni başladı. Yeni üyelerin beratları Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, divan başkanı İrfan Aktar, sicil kurulu başkanı Serdar Eder, disiplin kurulu başkanı Celal Emon, divan başkan yardımcısı Ahmet Yolalan, yönetim kurulu üyeleri İsmail Sarıkaya, Cem Kınay, Ebru Köksal, Ali Yüce, Selim Arda Üçer, Ural Aküzüm tarafından verildi.

(İHA)

 


Etiketler: Gsaraylılığı  Tescillendi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER