'GÜLEN GÖZLER' FİLMİNİ HATIRLATTI


'GÜLEN GÖZLER' FİLMİNİ HATIRLATTI
Tarih : 25 Mart 2015, 13:15
Puan Ver : 'gülen Gözler' Filmini Hatırlattı(5/10)1


Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde içme suyu için yapılan sondaj çalışmaları esnasında cadde ve sokaklara sabun köpüğü yayıldı.

Esmer Çayır Mahallesinde yetkililer tarafından tespit edilen bir noktada içme suyu için sondaj yapıldı.

Sondaj milinin daha rahat çalışması için kullanılan sıvı sabun, suyla temas edince etrafa köpük olarak yayılmaya başladı. Çevreye yayılan köpük cadde ve mahallede kar görüntüsü oluştururken, çocuklar bunun keyfini çıkardı.

Bazı vatandaşlar hatıra fotoğrafı çekerken, bazıları gördükleri manzara karşısında 1977 yılında yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Müjde Ar, Ayşen Gruda ve Itır Esen gibi isimlerin rol aldığı Gülen Gözler filminin sabun sahnesinin canlandığını söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vural Aksoy, sondaj çalışmaları sırasında kuyuda sabun kullandıklarını belirterek 'köpük kullanıyoruz milin dışarı çıkması için, Siverek halkı biraz rahatsız ama içme suyu çıktığı zaman kendileri rahat edecek, mahalle sakinlerinden bir kaç gün bize müsaade etmelerini rica ediyorum' dedi. Aksoy, çıkan köpüğün çevreye herhangi bir zarar vermediğini söyledi.

(İHA)

 


Etiketler:   Gülen  Gözler    Filmini  Hatırlattı  Şanlıurfa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER