günlerdir aç kalan köpeklere yem olacaktı

GÜNLERDİR AÇ KALAN KÖPEKLERE YEM OLACAKTI

Tunca Köprüsü başında bekleyen arama kurtarma ve polis ekipleri ile tartışarak, su altında kalan köprüden karşıya geçen bir vatandaş, bölgede bekleyen sokak hayvanlarının saldırısına uğradı.

Tarih : 04 Şubat 2015, 12:30
Puan Ver : Günlerdir Aç Kalan Köpeklere Yem Olacaktı(5/10)1


Edirne'de sel sularının altında kalan köprüden geçen adam günlerdir aç bekleyen köpeklere yem olmaktan son arda kurtarıldı.

Tunca Köprüsü başında bekleyen arama kurtarma ve polis ekipleri ile tartışarak, su altında kalan köprüden karşıya geçen bir vatandaş, bölgede bekleyen sokak hayvanlarının saldırısına uğradı. Belinden çıkardığı kemerle, köpeklere direnen genç adam, UMKE ve polis ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.

Nehir kenarında bulunan seddelerin üzerinde bekleyen kalabalığın içerisinde bulunan genç adamın sinirlenerek, 'Böyle devam ederse kendim yürüyerek karşı geçeceğim' dediği öğrenildi. Boyunu aşan suların içinde köprüyü geçen adam, karşısında köpekleri görünce ne yapacağını şaşırdı. Belinden çıkardığı kemerle kendini savunan talihsiz adam, UMKE aracıyla karşıya geçen arama kurtarma ekipleri tarafından son anda kurtarıldı ve büyük bir facia önlenmiş oldu.

(İHA)

 


Etiketler: Günlerdir    Kalan  Köpeklere  Yem  Olacaktı  Edirne  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER