Günün özeti-16 şubat 2015

GÜNÜN ÖZETİ-16 ŞUBAT 2015

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.

Tarih : 16 Şubat 2015, 17:27
Puan Ver : Günün Özeti-16 Şubat 2015(6/10)2


Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik.Danslı Özgecan protestosuna sert çıktı

Türkiye Müteahhitler Birliği Ödül Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Özgecan Aslan davasının takipçisi olacağım” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özgecan'ın ölümünü dans ederek protesto edenlere de sert çıktı.

...

Özgecan'ın katilleri tutuklandı

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken ile ona yardımcı olan baba Necmettin Altındöken ile Fatih Gökçe sevk edildikleri nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı....

'Kızımın başına gelseydi ben elime silah alır... '

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Özgecan Aslan'ın öldürülmesine ilişkin 'Burada kişisel hislerle devletin reaksiyonunu ayırmak gerektiğini düşünüyorum. Şayet benim kızıma böyle bir olay başına gelseydi, ben elime silah alır onun cezasını kendim verirdim ve bunun cezasına katlanırdım. Ama devletlerin reaksiyonlarının bu şekilde olmaması gerekir' dedi.

....

Uludağ'da tehlikeli atlayış

Uludağ'da maceraperest 3 gencin sınır tanımayan snowboard şovları görenleri hayrete düşürüyor. 15 metre yüksekliğindeki 5 yıldızlı bir otelin çatısından snowboard tahtası üzerinde atlayan gençlerin adrenalin dolu görüntülerini izleyenlere korku dolu anlar yaşattı.

....

İşsizlik oranı açıklandı

İstanbul - İşsizlik oranı yüzde 10,7 seviyesinde gerçekleşti.

...Yok artık ! Vince asılarak 6. kata çıktı

Ankara - İş güvenliğinin sıkça tartışıldığı bugünlerde Karadeniz Bölgesi'nde çekildiği tahmin edilen görüntüler tepkilere neden oldu. Sosyal paylaşım sitesinde paylaşılan bu görüntülere bazı vatandaşlar tepki gösterirken, bazıları da cesaretinden ötürü işçiyi tebrik etti.

...Netanyahu'dan IŞİD'li tanıtım filmi

Tel Aviv- İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun partisi Likud, İsrail'deki genel seçimler öncesi IŞİD militanlarının canlandırıldığı tanıtım filmi yayınladı.

(İHA)

 


Etiketler: Günün  Özeti-16  Şubat  2015  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER