gürültü cinayeti 3 çocuğu yetim bıraktı

GÜRÜLTÜ CİNAYETİ 3 ÇOCUĞU YETİM BIRAKTI

Edinilen bilgiye göre, olay, Mersin Serbest Bölge’de meydana geldi. İddiaya göre, bir tekstil fabrikasında çalışan Mahfis Yoldaş vardiyası bittikten sonra servise binip evine dönmek üzere yola çıktı.

Tarih : 01 Şubat 2015, 11:21
Puan Ver : Gürültü Cinayeti 3 Çocuğu Yetim Bıraktı(5/10)1


Mersin'de bir fabrikada çalışan işçileri taşıyan serviste gürültü çıkartan şahısları uyaran 3 çocuk babası bir kişi, ertesi gün servis beklerken sırtından bıçaklanarak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre, olay, Mersin Serbest Bölge'de meydana geldi. İddiaya göre, bir tekstil fabrikasında çalışan Mahfis Yoldaş vardiyası bittikten sonra servise binip evine dönmek üzere yola çıktı. Bu arada serviste bulunan bir grup gürültü yapınca Yoldaş onlara dönerek, 'Biraz sessiz olun' dedi. Bunun üzerine grup ile Yoldaş arasında tartışma çıktı. Tartışma serviste bulunan diğer şahısların araya girmesiyle önlendi. Yoldaş daha sonra evinin önünde servisten inip evine gitti. Bir gün sonra ise Yoldaş evinin önünde servise binerken sırtından bıçaklandı. Servisi beklerken kanlar içinde kalan Yoldaş'ı sokakta gören vatandaşlar ambulansa haber verdi. Ancak hastaneye kaldırılan Yoldaş kurtarılamadı. Yoldaş'ın cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Burada yakınları Yoldaş'ın kimseyle problemi olmadığını dün akşam gelirken serviste gürültü yüzünden tartışma yaşandığını bu tartıştığı kişiler tarafından öldürüldüğünü ileri sürdü. Polis ise şimdi Yoldaş'ın serviste tartıştığı şahısların peşine düştü.

Geride 3 yetim bırakan Yoldaş'ın cenazesi morgtan alınarak Mersin'in Tarsus ilçesine götürülüp toprağa verildi.

(İHA)

 


Etiketler: Gürültü  Cinayeti  3  Çocuğu  Yetim  Bıraktı  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER