Hacıosmanoğlu yine çok sert konuştu

HACIOSMANOĞLU YİNE ÇOK SERT KONUŞTU

Basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, “Benim Bülent Yıldırım’ı aramam, birçok kişiyi rahatsız etti ama kimse rahatsız olmasın. Onu aradığımı söyleyen benim” dedi.

Tarih : 17 Şubat 2015, 17:03
Puan Ver : Hacıosmanoğlu Yine Çok Sert Konuştu(6/10)2


Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hakemi aradığı gerekçesiyle kendisine verilen cezaya sert tepki gösterdi.

Basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, “Benim Bülent Yıldırım'ı aramam, birçok kişiyi rahatsız etti ama kimse rahatsız olmasın. Onu aradığımı söyleyen benim” dedi. Talimatta hakem aramanın cezası olmadığını kaydeden Hacıosmanoğlu, konuyla ilgili Bülent Yıldırım'ın bir raporu olup olmadığını sordu. İbrahim Hacıosmanoğlu, “Ben bu sefer tahkimde savunma yapacağım, orada da bunu soracağım. Demek ki olmayan bir maddeden bize ceza verdiniz, sonradan maddeyi değiştirdiniz” diye konuştu.

Cezaların kendilerini yıldırmadığını kaydeden Hacıosmanoğlu, “Trabzonspor'un büyüklüğünü elbette göreceksiniz. Cezalarla bizi yıldıracağınızı sanıyorsanız, yanılıyorsunuz” dedi. Trabzonspor Başkanı, bordo mavili kulüp için açık cezalar değil, kapalı cezaevinde yatmayı bile göze aldığını, bunu herkesin böyle bilmesini istediğini de kaydetti.“O ZAMAN İLAN ETSİNLER ‘3 TAKIMI YARIŞTIRACAĞIZ' DİYE”

Hakem hatalarından dert yanan Hacıosmanoğlu, durumdan üç büyük takımın hep karlı çıktığını savunarak, “Bize yapılanlar hataysa, Galatasaray'a, Beşiktaş'a, Fenerbahçe'ye de aynı hataların yapılmasını bekliyoruz” dedi. Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

“Bugün gösterdiğimiz 16 maçın 10 tanesini hata olarak kabul edelim diyoruz ama kabul edemeyeceğimiz hatalar var. Toplamda bakıyorsunuz hakem hatalarıyla 13 puan kaybettik. Hadi yarısını gasp ettiniz, 6 puanı bize verseniz biz şu an ligde çok farklı bir konumdayız. Eğer bu böyle olacaksa, yarış böyle devam edecekse her sezon ilan etsinler ‘3 takımı yarıştıracağız' diye. Diğer takımları da ayrı bir statüye koyun, ‘siz tamamlayıcı kulüplersiniz' deyin, biz de ona göre bütçe oluşturup ona göre yatırım yapalım”ŞİKE DAVASI

Hacıosmanoğlu, şike davası hakkında da net konuştu. Şike davasının namus davaları olduğunu ve bundan geri dönmeyeceklerini belirten Trabzonspor Başkanı, “Bizi küme düşme noktasına getirseniz de vazgeçmeyeceğiz” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Hacıosmanoğlu  Yine  Çok  Sert  Konuştu  Trabzon  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER