Hacıosmanoğlu'na cevap geldi ceza da yolda !

HACIOSMANOĞLU'NA CEVAP GELDİ CEZA DA YOLDA !

Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım’ı hedef alan sert açıklamaları sebebiyle Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacısomanoğlu ve yöneticiler Aslan ile Ali Uzunay Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na gönderildi.

Tarih : 06 Şubat 2015, 13:09
Puan Ver : Hacıosmanoğlu'na Cevap Geldi Ceza Da Yolda !(5/10)1


Federasyondan İbrahim Hacıosmanoğlu'na yanıt geldi, Hacıosmaoğlu ve iki yöneticisi Disiplin Kuruluna sevk edildi.

Fenerbahçe maçının hakemi Bülent Yıldırım'ı hedef alan sert açıklamaları sebebiyle Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacısomanoğlu ve yöneticiler Aslan ile Ali Uzunay Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderildi.

Federasyon da “takımı sahadan çekerim” diyen Hacıosmanoğlu'na yazılı bir açıklamayla cevap verdi. Açıklamada, “Bu tür popülist açıklamaları doğru bulmadığımızı bir kez daha vurgulamak isteriz. Futbol dünyamızda ahengi bozan ve Türk hakemlerini zan altında bırakan bu açıklamaların artık bir son bulması gerekmektedir. Bunun yanında, kulüp yönetimlerinin, doğabilecek sonuçları biliyor olmalarına rağmen, takımlarını sahadan, kulüplerini ligden çekme vaatlerinin herhangi bir anlamı olmadığını, tehdit içeren yaklaşımların ise futbol ailesinin hiçbir üyesine herhangi bir faydası bulunmadığını belirtmek isteriz'' denildi.

(İHA)

 


Etiketler: Hacıosmanoğlu  Na  Cevap  Geldi  Ceza  Da  Yolda    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER