halaçoğlu:bu ülkeyi 3-5 çapulcuya bırakmayacağız

HALAÇOĞLU:BU ÜLKEYİ 3-5 ÇAPULCUYA BIRAKMAYACAĞIZ

MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Kayseri’nin Melikgazi MHP ilçe kongresine katıldı.

Tarih : 04 Ocak 2015, 15:06
Puan Ver : Halaçoğlu:Bu Ülkeyi 3-5 Çapulcuya Bırakmayacağız(8/10)4


MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Kayseri'nin Melikgazi MHP ilçe kongresinde yaptığı konuşmasında, “Bugün başı boş üç-beş çapulcunun iktidardan destek alarak Güneydoğu'da hakimiyet kurması, zannetmeyin ki bu toprakları onlara bırakacağız, o toprakları kan dökerek almak zorundalar. O topraklar kanla alınmıştır yine kanla geri alınacaktır” dedi.

MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Kayseri'nin Melikgazi MHP ilçe kongresine katıldı. Burada konuşan Halaçoğlu, “Birilerinin vicdanı olmayabilir. Vicdanı olsa 17-25 Aralık olmazdı. Aklı olsa, 17-25 Aralık'tan önce birlikte oldukları, paralel yapının devleti yıkmanın peşinde olduklarını söyleyerek gaflet içinde bulunmazlardı” diye konuştu.

Halaçoğlu, “Gaflet içinde bulundular ve dediler ki, ‘Ne istediniz de vermedik? Siz mi açtınız o okulları bizim desteğimiz ile açtınız' dediler. Suçladıklarının işbirlikçileri olduğunun farkına varırdık aklımızı kullansak. Hep birilerinin esiri olmak zorunda kaldığımızı düşünüyoruz.

Bugün başı boş üç-beş çapulcunun iktidardan destek alarak Güneydoğu'da hakimiyet kurması, zannetmeyin ki bu toprakları onlara bırakacağız, o toprakları kan dökerek almak zorundalar. O topraklar kanla alınmıştır yine kanla geri alınacaktır.

Hiç kimse zannetmesin ki oldu bittiye getirilerek şehitlerimizin kanı akmış o topraklar birkaç çapulcuya peşkeş çekilecektir. Eğer ülkücüler susuyorsa bunun bir sebebi vardır. Vaktinden önce çiçek açmaz, açarsa meyve vermez. Her şeyin bir vakti vardır. Sabrın gücü kadar başka güç yoktur. Sabır patladığı zaman, Türk milleti patladığı zaman dünya sarsılır. Bunu da herkes böyle bilsin” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Halaçoğlubu  Ülkeyi  3-5  Çapulcuya  Bırakmayacağız  Kayseri  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER