Hamzaoğlu: 'Kazançlı bir karşılaşma oldu'

HAMZAOĞLU: 'KAZANÇLI BİR KARŞILAŞMA OLDU'

International Royal Cup’ta Galatasaray, 90 dakikası 1-1 sona eren karşılaşmada, seri penaltı atışları sonunda River Plate’e 7-6 mağlup oldu.

Tarih : 18 Ocak 2015, 00:06
Puan Ver : Hamzaoğlu: 'kazançlı Bir Karşılaşma Oldu'(6/10)2


Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kazançlı bir hazırlık maçı oynadıklarını söyledi.

International Royal Cup'ta Galatasaray, 90 dakikası 1-1 sona eren karşılaşmada, seri penaltı atışları sonunda River Plate'e 7-6 mağlup oldu. Karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, güzel bir prova olduğunu belirterek, 'Hazırlık maçı olarak, oldukça kazançlı diyebiliriz. Yarın bir tane daha maçımız var. Bu nedenle iki takım halinde oynamayı düşündük. Bazı oyuncuları 60 dakika bazılarını ise 30 dakika oynatmayı düşündük. 9 oyuncu değişikliği yaparken içeride eksik kalabilir miyiz diye de hesapladık. Aklımıza gelen başımıza geldi' dedi.

Hamzaoğlu, maçta oyuncularının gösterdiği tepkileri beğenmediğini ifade ederek, 'Genç oyuncular kendilerini göstermeye çalıştılar. Bunun için de sert oynadılar. Böyle olacağını da oyuncularıma söylemiştim. Saha içinde bazı pozisyonlarda oyuncularımın göstermiş olduğu tepkileri tasvip etmiyorum. Onlarla bu durumu konuşacağız. Zaman zaman karşımıza böyle takımlar çıkacak' şeklinde konuştu.

Hamzaoğlu, transfer sorularına ise, 'Stoper zaten bulabilirsek alacağız demiştik. Şu anda netleşen bir şey yok' cevabını verdi.

(İHA)

 


Etiketler: Hamzaoğlu    Kazançlı  Bir  Karşılaşma  Oldu    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER