havalimanında alkışlı protesto

HAVALİMANINDA ALKIŞLI PROTESTO

Onur Air, sis nedeniyle Ukrayna’nın Odesa şehrine yaptığı uçuşları yaklaşık üç gündür yapamıyor. Havalimanında bekleyen yolcular ise ilgisizlik ve kendilerine bir açıklama yapılmamasından dolayı şikayet etti.

Tarih : 21 Ocak 2015, 12:30
Puan Ver : Havalimanında Alkışlı Protesto(10/10)6


Ukrayna'nın Odesa şehrindeki yoğun sis nedeniyle uçuşların iptal edilmesi üzerine havalimanında bekleyen yolcular alkış ve ıslıklarla durumu protesto etti.

Onur Air, sis nedeniyle Ukrayna'nın Odesa şehrine yaptığı uçuşları yaklaşık üç gündür yapamıyor. Havalimanında bekleyen yolcular ise ilgisizlik ve kendilerine bir açıklama yapılmamasından dolayı şikayet etti. Sabah saatlerinde havalimanına gelen yolcular, uçuşların yapılmayacağını öğrenince alkış ve ıslıklarla durumu protesto etti. Kendilerine bilgi verilmediğini belirten yolcular, hava yolu şirketinin kendilerini muhatap almadığını savundu. Yolculardan Ömer Cihan Çıkın, “Diğer hava yolu şirketleri uçarken Onur Air uçmuyor. Bu kadar insan mağdur. Herhangi bir yetkili yok. Kimse bir cevap vermiyor. Burada hastası olanlar var, öğrenciler var iş adamları var. Herkes bekliyor, herkes mağdur” dedi.

Yabancı yolcular ise otellere yerleştirilmediklerini savunup günlerdir kendilerine açıklama yapılmadığını söyledi.YOLCULARIN İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

Yolcuların protestolarının ardından Onur Air yetkilileri yaptıkları açıklamada, Odesa'daki sis nedeniyle üç gündür uçuşların yapılamadığını ve yolcuların her türlü ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi. Onur Air yetkilileri ayrıca, Odesa'da hava koşullarının an be an izlendiğini ve sis kalkması durumunda uçuşun yapılacağını ifade etti.

Yolcuların protestolarının ardından Odesa'da sisin kalktığı yönünde bilgiler gelince yolcuların bilet işlemleri yapılmaya başlandı. Bazı yolcular sevinçlerini alkışlayarak gösterdi.

(İHA)

 


Etiketler: Havalimanında  Alkışlı  Protesto  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER