hem kılıçdaroğlu'na hem gülen'e

HEM KILIÇDAROĞLU'NA HEM GÜLEN'E

AK Parti’nin Kastamonu İl Kongresinde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, 6-7 Ekim olaylarından sonra, bir daha böyle olaylar yaşanmasın diye İç Güvenlik Paketi’ni hazırladıklarını ifade ederek, “ Gösteri yapmak isteyen varsa yeri hazırdır.

Tarih : 04 Şubat 2015, 16:06
Puan Ver : Hem Kılıçdaroğlu'na Hem Gülen'e(8/10)4


Başbakan Ahmet Davutoğlu, önce ‘direnin' çağrısı yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu arkasından da ‘birleşin' çağrısı yapan Pensilvanya'yı topa tuttu.

AK Parti'nin Kastamonu İl Kongresinde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, 6-7 Ekim olaylarından sonra, bir daha böyle olaylar yaşanmasın diye İç Güvenlik Paketi'ni hazırladıklarını ifade ederek, “ Gösteri yapmak isteyen varsa yeri hazırdır. Bunun garantisi biziz. Ama biri gösteri yapacağım dediği meydana elinde molotof varsa, yüzünde maske varsa onlara karşı her türlü tedbiri alırız. Birden üç muhalefet partisi bu pakete karşı çıktı. Kılıçdaroğlu halkı direnmeye çağırdı. Ey Kılıçdaroğlu sen ana muhalefet lideri misin? Provokatör müsün?” dedi.

Davutoğlu'nun hedefinde Kılıçdaroğlu ile eş zamanlı olarak açıklama yapan ve muhalefete ‘birleşin' çağrısı yapan Fethullah Gülen de vardı. Başbakan, “Kılıçdaroğlu bu çağrıyı yaptığı an Pensilvanya'daki zat paralel çetenin lideri, New York Times'ta Türkiye'de muhalefeti birleşmeye çağırdı. Bu paralel ihanet çetesinin lideri bakın ne diyor? Nasıl bir ihanet içinde olduğumuzu görün” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Hem  Kılıçdaroğlu  Na  Hem  Gülen  E  Kastamonu  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER