hem suçlu hem de güçlü

HEM SUÇLU HEM DE GÜÇLÜ

Olay, Bilginler Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, markete giren bir kadın, kasiyer Selda Yıldız’a (25) 200 lira vererek, bir paket sigara istedi.

Tarih : 29 Ocak 2015, 11:00
Puan Ver : Hem Suçlu Hem De Güçlü(8/10)4


Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir markette, el çabukluğuyla 50 lirayı almak isteyen şüpheli kadın, kasiyer tarafından fark edilince parayı geri verdi. Olay sonrası yaşanan kavga güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, Bilginler Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, markete giren bir kadın, kasiyer Selda Yıldız'a (25) 200 lira vererek, bir paket sigara istedi. Parayı kontrol eden kasiyer, sigara ve 189 lira 50 kuruş para üstünü verdi. Şüpheli kadın, kaçak sigara istediğini belirterek, aldığı sigarayı ve para üstünü iade ederken, 50 lirayı cüzdanının yanına sakladı. 200 lirasını geri alan kadın gitmek isterken, kasiyer kız 50 liranın eksik olduğunu fark etti. Kasiyer ile bir süre tartışan şüpheli kadın, sonunda 50 lirayı geri verdi.

Ancak tartışma marketin dışında da devam etti. Tartışmanın büyümesinin ardından genç kız, kadına tekme attı. Bunun üzerine yolun karşısında bekleyen başka bir kadın, şüphelinin yanına gelerek genç kızı darp etmeye çalıştı. Vatandaşlar, genç kızı darp edilmekten son anda kurtarırken, olay güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Olayın şokunu üzerinden atamayan genç kız polis çağırdı. Polisin olayla alakalı tahkikatı sürüyor.

(İHA)

 


Etiketler: Hem  Suçlu  Hem  De  Güçlü  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER