hırsız girdiği evde öyle bir şey yaptı ki...

HIRSIZ GİRDİĞİ EVDE ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ...

Edinilen bilgiye göre, Turgutlu Ergenekon Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde meydana gelen olayda M.T. evine geldiğinde ev kapısını açmak istedi ancak kapının arkadan kilitlendiğini fark etti.

Tarih : 16 Ocak 2015, 23:03
Puan Ver : Hırsız Girdiği Evde Öyle Bir Şey Yaptı Ki...(10/10)6


Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir kişi, evine giren hırsızın kapıyı kilitlemesi üzerine evine itfaiye merdiveniyle balkondan girdi.

Edinilen bilgiye göre, Turgutlu Ergenekon Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde meydana gelen olayda M.T. evine geldiğinde ev kapısını açmak istedi ancak kapının arkadan kilitlendiğini fark etti. Hırsızlık ihtimali üzerinde duran ev sahibi konuyu emniyet yetkililerine intikal ettirdi. Bölgeye gelen polis ekipleri kapıyı açamayınca itfaiye ekiplerinden yardım istendi. Bölgeye gelen Turgutlu Belediyesine ait itfaiyenin merdivenine ev sahibi ve polis memur bindi ve eve balkondan girdiler. Yaşanan bu ilginç olayda eve hırsızın girdiği ve hırsızın kendi güvenliği için ev kapısını arkadan kilitlediği öğrenildi. Polis ekipleriyle eve giren ev sakinleri yaptıkları kontrollerde bir şeylerin çalınmadığını ifade etti.

Talihsiz ev sahibi M.T. olay anında kayınpederinin evinde misafirlikte olduklarını ve eve döndüklerinde bu olayla karşılaştıklarını belirtti. Mehmet Taşcı, 'Kapıyı arkadan kilitlemişler ya balkondan kaçmış ya da hala içeride. Kapıyı arkadan tırkazlamış onun için itfaiye ile içeri gireceğiz, eve geldiğimizde kapıyı açamayınca olayı fark ettik' dedi.

Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.

(İHA)

 


Etiketler: Hırsız  Girdiği  Evde  Öyle  Bir  Şey  Yaptı  Ki  Manisa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER