'hoş geldin bebek'

'HOŞ GELDİN BEBEK'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ’da Süleymanpaşa Belediyesi’nin ‘Hoş Geldin Bebek’ projesine katılarak yeni doğan bebekleri ziyaret etti.

Tarih : 20 Şubat 2015, 20:57
Puan Ver : 'hoş Geldin Bebek'(5/10)1


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'da Süleymanpaşa Belediyesi'nin ‘Hoş Geldin Bebek' projesine katılarak yeni doğan bebekleri ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, Süleymanpaşa Belediyesi'nin düzenlediği ‘Hoş Geldin Bebek' projesinde yeni doğan bebeklere ve ailelerine hediye verdi. Bir süre hastanede kalan Kılıçdaroğlu, hastanedeki yeni doğan bebeklerin aileleriyle sohbet etti. Ziyareti sırasında vatandaşlarla da sohbet eden Kılıçdaroğlu, hastane müdürünü de ziyaret ederek proje hakkında bilgi aldı. Kılıçdaroğlu'nun hastane ziyaretine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü de katıldı.

Proje hakkında bilgi veren Başkan Eşkinat, Tekirdağ'da yeni doğan bebeklere hoş geldin dediklerini belirterek, “Genel başkanımız bizimle birlikteydi. Önce aş evimizi açtık son derece iyi bir kalabalık vardı. Daha sonra sosyal demokrat belediye başkanı Trakya'nın ve İstanbul'un hepsi buradaydı. Onlara bir ev sahipliği yaptık. Onun ardından da Sayın Genel Başkanımız Süleymanpaşalı hemşehrilerimizle buluştu. Orada inanılmaz bir destek vardı. Bugün hoş geldin bebek projesi kapsamında genel başkan hediyelerini sundu. Sadece bugün 26 bebek vardı yılbaşından bu zamana bizim bu projemiz devam ediyor. Sayın genel başkan da bu projeye bizzat katılmak istedi. Şimdi de uğurladık. Küçük bir yorgunluk var üzerimizde” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaretinin ardından karayolu ile İstanbul'a hareket etti.

(İHA)

 


Etiketler:   Hoş  Geldin  Bebek    Tekirdağ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER