İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yalanladı

İBRAHİM HACIOSMANOĞLU'NU YALANLADI

Hırvat teknik adam siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, 'Dün akşam bir televizyon kanalında yayınlanan spor programına telefonla bağlanan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, hakkımda ortaya attığı iddialar tamamıyla asılsızdır.

Tarih : 27 Ocak 2015, 16:33
Puan Ver : İbrahim Hacıosmanoğlu'nu Yalanladı(10/10)6


Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Tolgay Arslan'a mesaj atarak transferde aklını çeldiğini iddia eden Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yalanladı.

Hırvat teknik adam siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, 'Dün akşam bir televizyon kanalında yayınlanan spor programına telefonla bağlanan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, hakkımda ortaya attığı iddialar tamamıyla asılsızdır. Ben ve ekibim; tüm gücümüz ve kararlılığımızla Beşiktaş'ın başarısı için çalışmaktayız. Bütün enerjimizi ve konsantrasyonumuzu, kulübümüzün yüksek hedeflerine ulaşabilmesine katkı sağlamak amacıyla kullanmaktayız. Taraftarlarımızdan şahsım ile ilgili, böyle asılsız iddiaları dikkate almamalarını ve takımımıza verdikleri büyük desteği sürdürmelerini rica ederim' dedi.

Hacıosmanoğlu, Slaven Bilic'in Tolgay'a attığı mesajda, 'Bize gel bu sene şampiyon olalım, seneye İngiltere'ye beraber gidelim' ifadelerini kullandığını iddia etmişti.

(İHA)

 


Etiketler: İbrahim  Hacıosmanoğlu  Nu  Yalanladı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER