'idam cezasına karşıyım ama bıçak kemiğe dayandı...'

'İDAM CEZASINA KARŞIYIM AMA BIÇAK KEMİĞE DAYANDI...'

TBMM’de yaptığı toplantıda kadına yönelik suçlara değinen Tarhan, Özgecan Aslan cinayetine ilişkin olarak, “Böyle bir vahşet görmedim” ifadelerini kullandı.

Tarih : 16 Şubat 2015, 16:03
Puan Ver : 'idam Cezasına Karşıyım Ama Bıçak Kemiğe Dayandı...'(10/10)6


Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Özgecan Aslan katliamıyla ilgili, 'İdam cezasına karşıyım ama bıçak kemiğe öyle bir dayandı ki, böyle bir vahşet karşısında idam cezası uygulansa itirazım olmazdı” dedi.

TBMM'de yaptığı toplantıda kadına yönelik suçlara değinen Tarhan, Özgecan Aslan cinayetine ilişkin olarak, “Böyle bir vahşet görmedim” ifadelerini kullandı. Tarhan, “Gizli karanlık köşeleri seven bu korkak canilerin üzerine yürünsün, yüzlerine tükürülsün istiyorum. Onların güvenliği sağlanmadan bizlere huzur yok. Öyle idam filan diyorlar, bazı suçlara idam hafif kalır” diye konuştu.

Hadım önerisine yönelik olarak Tarhan, “Her tür önerinin oturulup çalışılması gerekiyor. Artık bu noktada tahammül edecek halimiz kalmadı. Çocuklarımızı korumak zorundayız' dedi.

İdam cezasıyla ilgili soruya Tarhan, “İdam cezasına karşıyım ama bıçak kemiğe öyle bir dayandı ki, böyle bir vahşet karşısında idam cezası uygulansa itirazım olmazdı” cevabını verdi.

(İHA)

 


Etiketler:   İdam  Cezasına  Karşıyım  Ama  Bıçak  Kemiğe  Dayandı    Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER