iş yerindeki hırsızlık kamerada

İŞ YERİNDEKİ HIRSIZLIK KAMERADA

Alınan bilgiye göre, Konaklı Mahallesi’nde Tahir Oyku’ya ait Foto Akdeniz adlı fotoğraf stüdyosunun kapısını sabaha doğru gelen bir kişi zorlamaya çalıştı.

Tarih : 13 Ocak 2015, 18:27
Puan Ver : İş Yerindeki Hırsızlık Kamerada(9/10)5


Antalya'nın Alanya ilçesinde bir iş yerinden fotoğraf makineleri ve malzemelerinin çalınma anı güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, Konaklı Mahallesi'nde Tahir Oyku'ya ait Foto Akdeniz adlı fotoğraf stüdyosunun kapısını sabaha doğru gelen bir kişi zorlamaya çalıştı. Yaklaşık bir saatlik uğraşının ardından kapıyı açan kişi, içerideki malzemeleri alarak kayıplara karıştı. O anlar ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. İş yeri sahibi Oyku, sabah saatlerinde geldiği iş yerinde kapıyı açık bulduğunu söyledi. Kapının zorla açıldığını kaydeden Oyku, 'İçeriye girdiğimde bazı malzemelerin olmadığını fark ettim. 2 profesyonel fotoğraf makinesi ile 7 adet kompak fotoğraf makinesi ve bazı fotoğraf malzemelerini göremedim. Ardından güvenlik kamerası görüntülerini izlediğimde yaklaşık 10 bin lira değerindeki malzemelerin çalındığını anladım' dedi. Jandarmaya giderek şikayette bulunduğunu belirten Oyku, hırsızın bir an önce yakalanmasını istedi.

(İHA)

 


Etiketler: İş  Yerindeki  Hırsızlık  Kamerada  Antalya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER